• Вийшов у світ рекламний ролик третього фільму саги «Затемнення»

  • Неділя, 21 березня 2010 року
Глядачі вже зачекалися появи на екрани третього фільму саги про вампірів, людей і перевертнів, що завоював симпатії мільйонів. Нарешті, з'явився рекламний ролик, що віщує про швидку появу картини «Сутінки. Сага. Затемнення» в кінопрокаті.

Третя частина саги «Сутінки. Сага. Затемнення», створена за мотивами роману американської письменниці Стефані Майєр, планується до виходу на екрани кінотеатрів Північної Америки 30 червня цього року.

Після довгих пошуків вдалося знайти режисера, за всіма параметрами відповідного для створення картини, - ним став Девід Слейд. Так як у фільмі дуже багато емоцій, необхідно було знайти режисера, який вміє працювати з акторами.

У головних ролях, як зазвичай, побачите улюблених акторів - Крістен Стюарт, Роберта Паттінсона та Тейлора Лотнера. У цьому фільмі роль Джейкоба буде значно більшою, ніж у попередніх двох фільмах, і Тейлор Лотнер вже довів, що здатний впоратися зі своєю роллю.

На сьогодні критики і глядачі зійшлися у думці, що перший фільм саги був цікавіший наступної картини «Сутінки. Сага. Молодий місяць». Робота режисера Кетрін Хардвік все ж перевершує роботу режисера другої картини Кріса Вайце.

Але, заради справедливості, треба відзначити, що в першому фільмі вже були розіграні всі козирі, як-то: присутність таємничих потойбічних сил. Крім того, хто ж не знає, що в історії кохання найцікавіший завжди початок?

Зйомки фільму «Сутінки. Сага. Затемнення» завершилися наприкінці жовтня минулого року. Другий фільм франшизи на сьогодні заробив у кінопрокаті вже 600 мільйонів доларів. Глядачам належить ще побачити й четвертий фільм саги «Сутінки. Сага. Світанок», про зйомки якого поки нічого невідомо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...