• Кіноогляд: «Подвійний КОПець»

  • Вівторок, 16 березня 2010 року

Брюс Уілліс у ролі ЩЕ ОДНОГО поліцейського? І він в парі зі смішним хлопцем Трейсі Морганом із серіалу «30 приголомшений»?! А тепер, перш ніж ви закотив очі поставите на фільмі хрест, будь ласка, дайте нам можливість пояснити, чому ми були приємно здивовані.

Перше, якщо Кевін Сміт біля керма, ви будете сміятися до сліз. Друге, коли на екрані Трейсі Морган, це ніколи не буває нудно, особливо, якщо йому дали стільки свободи дії, як у фільмі «Подвійний КОПець», де він може постати в найкращому образі. І як же не звернути увагу на Дейвіда (Шонн Уільям Скотт), самого кумедного у своїй епізодичній ролі?

 

Детектив Джиммі Монро (Брюс Уілліс), нью-йоркський поліцейський, доведений до відчаю через нездатність фінансувати майбутнє весілля своєї дочки. Його партнер уже дев'ять років Пол Ходжес (Трейсі Морган), честолюбний актор, переконаний у тому, що дружина його зраджує. Веселощі починаються, коли Джиммі намагається продати свою шалено цінну бейсбольну картку 1952 року, але її краде злодій Дейвід (Шонн Уільям Скотт). Потім Дейвід продає картку мексиканському ватажку банди і жагучому спортивному вболівальнику Поу Бою (Гільєрмо Діас), та інша частина фільму розгортається як більш люта версія раннього фільму Кевіна Сміта «Тусовщики з супермаркету».

Не чекайте від картини будь-яких глибоких осяянь, але я вам обіцяю, що ви будете сміятися, сміятися та ще раз сміятися, поки у вас не болітиме живіт. І в цьому неправильному та часом гнітючому світі іноді це саме те, що вам необхідно.

Хелена Чжу. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...