• Прем'єра «Need for Speed: Жага швидкості» вже стартувала

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 березня 2014 року

В українському прокаті стартує «високошвидкісний» кримінальний бойовик «Need for Speed: Жага швидкості» від режисера Скотта Во. Прем'єра запланована на 13 березня.

Коли ти ніхто і нічого не маєш — ти нікому не потрібен, а якщо ти успішний і багатий — у тебе з'являється багато «друзів», які в потрібний момент підставлять підніжку, щоб ти вже ніколи не піднявся. Тільки сильна духом людина може почати все з початку.

«Need for Speed: Жага швидкості» — історія талановитого автомеханіка Тобі Маршалла, який захоплюється підпільними перегонами. Його сімейна майстерня опинилася на межі банкрутства і, щоб зберегти родинний бізнес, Тобі був змушений взяти в партнери Діно Брюстера — улюбленця долі, багатого і самозакоханого екс-гонщика Національної асоціації гонок серійних автомобілів (NASCAR).

Коли бізнес Тобі почав приносити перші плоди, Діно Брюстер вирішив прибрати свого партнера-конкурента. Діно підстроїв все так, що Тобі звинуватили в злочині, якого він не скоював. Відсидівши у в'язниці два роки, автомеханік виходить з єдиною метою — помститися Діно.

Фільм багатий не тільки на шикарні суперкари, але й на сцени аварій з їх участю. Цікаво, що режисер більшу частину з них зняв як би очима водія, який потрапляє в цю саму аварію. Вийшли приголомшливі та захопливі кадри.

У зйомках стрічки були використані шість суперкарів: Koenigsegg Agera R, Lamborghini Sesto Elemento, GTA Spano, Saleen S5S Raptor, Bugatti Veyron і McLaren P1. Причому для деяких знадобилося конструювати їхні двійники, які були створені спеціально для зйомок окремих сцен.

Цікаво, що режисер фільму Скотт Во у минулому сам був каскадером, і на зйомках стрічки «Need for Speed: Жага швидкості» неодноразово ризикував своїм життям, вишукуючи нові ракурси зйомок.

Фільм був знятий за мотивами популярної комп'ютерної гри «Need for Speed».


Читайте також:

«300 спартанців: Розквіт імперії»: бій хоробрих воїнів за свободу

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...