ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

MTV визначив кращий кінопоцілунок і кращого кінолиходія

Велика Епоха
У Лос-Анджелесі 14 квітня відбулася церемонія вручення кінонагород від MTV Movie Awards за досягнення в американському кіно за минулий рік.

Кращим фільмом 2012 року, на думку глядачів MTV, стала фантастична картина «Месники» (The Avengers), а кращими акторами — Бредлі Купер і Дженніфер Лоуренс, які зіграли головні ролі у фільмі «Мій хлопець — псих».

Переможці MTV Movie Awards визначаються голосуванням на сайті MTV. Переважно, це вибір тінейджерів. Глядачі можуть «лайкати» не тільки на вподобаних акторів та фільми, а також обирати кращих у таких нестандартних номінаціях як: «Кращий лиходій», «Кращий поцілунок», «Краща бійка», «Кращий переляк».

Так «Кращим лиходієм» став Том Хіддлстон, який зіграв у картині-переможниці — «Месники». Він же проявив неабиякі бойові здібності, за що картина удостоїлася ще однієї нагороди — за «Кращу бійку».

За кращий поцілунок нагородили Бредлі Купера і Дженніфер Лоуренс («Мій хлопець — псих»).

А більше за всіх налякав глядачів головний герой оскароносної картини «Життя Пі» індієць Сурадж Шарма.

Як не дивно, сага «Сутінки», яка була фаворитом останні чотири роки, отримала лише одну нагороду і то — за фізичні дані Тейлора Лотнера в номінації «Краща гра без сорочки».

Акторка Емма Уотсон отримала нагороду в номінації «MTV Trailblazer Award» як краща молода різнопланова акторка. Вілл Феррелл, якого журнал Forbes поставив першим у списку найбільш переоцінених акторів Голлівуду, став «Генієм комедії» на думку глядачів MTV.

Вілл Феррелл - Геній комедії MTV Movie Awards. Фото: Kevork Djansezian/Getty Images
Вілл Феррелл - Геній комедії MTV Movie Awards. Фото: Kevork Djansezian/Getty Images