• Консьєрж сервіс від УкрСиббанк збереже ваш час!

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 25 червня 2015 року

ⓅДля тих, хто бажає отримувати найкраще та йти в ногу із часом, УкрСиббанк пропонує ексклюзивну платіжну карту — Золоту Visa Lady Card. Вона має не тільки всі властивості платіжних карт класу Gold, але й дає безліч додаткових переваг: інноваційні сервіси для керування банківським рахунком, бонуси та знижки від партнерів банку, які надають послуги та товари. Для власників Visa Lady Card діє унікальна пропозиція — консьєрж сервіс.

Послуга консьєржа надається автоматично без додаткових підключень. Разом із платіжною карткою у вашому розпорядженні з’являється персональний помічник, який не тільки може надати довідкову інформацію але й організувати вашу діяльність за зручним графіком.

Консьєрж сервіс створений для того, щоб задовольнити потреби клієнтів, які живуть у бурхливому і стрімкому ритмі життя. Послуга працює щоденно у будь-який час. Достатньо лише зателефонувати за номером +38 044 392 13 39, щоб зв’язатися з менеджером УкрСиббанку, який виконає Ваше побажання щодо:

  • Планування та надання рекомендацій із приводу відпочинку, зокрема: інформація про погоду на найближчі дні та опис туристичних напрямків. Консьєрж забронює квитки для подорожі та місця у готелі. Та приємний бонус: при кожному замовлені міжнародних авіаквитків — можливість очікування у бізнес-лаунжі аеропорту Бориспіль.
  • Допомоги у підборі закладів для навчання, дитячих садків та розвивальних гуртків. Замовлення послуг няні.
  • Допомоги в організації бізнесових питань і зустрічей, зокрема: бронювання залу для проведення конференцій та робочих нарад, планування відряджень тощо.
  • Запису до фітнес-клубів, салонів краси, перукарень та центрів із послугою SPA. Організації прийому до косметологів і дієтологів, а також замовлення косметологічних послуг просто додому.
  • Допомоги в екстреній ситуації на дорозі, наприклад, виклик майстра для заміни колеса або евакуації авто, швидке підвезення бензину та оперативний пошук автостоянок і станцій технічного обслуговування. Ще один бонус: послуга на один шиномонтаж — безкоштовно.
  • Замовлення майстра та служб для побутового ремонту, послуг клінінгу. Виклику флориста для прикрашення будинку або іншого приміщення.

На послугу консьєрж сервіс від УкрСиббанк поширюється абонентська плата, яку користувач сплачує один раз на рік в розмірі 158 гривень. Додатково сплачуються лише послуги, які купує або організовує консьєрж за дорученням власника картки.

Золота карта Visa Lady Card обслуговується міжнародною платіжною системою VISA. Для її власників надаються привілейовані послуги від VISA — знижки при купівлі авіаквитків, бронюванні номеру в готелі та авто в рамках програми «Готелі з Visa», привілеї та бонуси при шопінгу у брендових магазинах, та безліч інших приємних послуг.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Коментарі