• Катя Бужинська: темпераментна та успішна. Інтерв’ю

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 17 травня 2011 року
У рамках туру під назвою «Кохаю знову» Заслужена народна артистка України з 15-річним стажем Катерина Бужинська виступила з сольним концертом для Луцької публіки. 11 травня вона представила шанувальникам нову платівку та поділилася деякими секретами своєї краси та неповторності.

– Чим особлива концертна програма туру?

Програма туру досить різноманітна. Я презентую, як нові пісні, так і даю змогу прихильникам насолодитися старішим матеріалом. Співаю народні пісні, пісні-монологи, молодіжні, але все одно тема кохання є головною.

– Як проводите вільний від роботи час?

Вільного часу дуже мало. Якщо він і є, то гуляю з дитиною, відпочиваю за містом. В мене є собака лабрадор. Люблю басейн, море, добре поїсти.

– Краса вимагає жертв?

Ну, поки що, Слава Богу, ні! Але як там далі піде не знаю. Зараз можу їсти все і не дуже поправляюся. Коли перестаю займатись спортом, то відчуваю, що щось вже не те. Наразі моя вага у районі 48-50 кг.

– Що Вас підтримує у тонусі протягом дня?

Я – кавоман. Не знаю чому, але полюбила каву, десь півроку тому. У мене понижений тиск і я не можу без цього напою. Ну, і звичайно, кохання, натхнення, творчість.

– Зараз Ви закохані?

Так! Звичайно! А по мені не видно?

– Який типаж чоловіків Вам більш до вподоби?

Зовнішність великого значення не має. Зі спортивною структурою тіла, почуттям гумору, темпераментний, душа компанії, люблячий дітей, щоб вмів готувати смачну їжу та був успішним.

– Ви вибаглива?

Так, але не до всього. В роботі стараюсь бути такою.

– Як Вам вдалося перемогти у щоу «Народна Зірка 4»? Підлаштовували партнера під себе?

Я сильніша характером та сильніша професійно, але важко було йому пояснити «як» і «де» що робити. Він молодий співак і мало що зробив у творчості, але він піддавався моєму впливу, правда, доводолося вдаватися до різних заходів. Навіть дійшло до того, що коли ми співали в категорії «рок», я йому випадково розбила рота мікрофоном. Коли побачила на його губах кров, то відразу не зрозуміла, що трапилося, але він почав співати краще.

– Як Ви ставитесь до критики в свою адресу?

Дуже нормально, я не ображаюсь. Якщо ця людина дійсно розбирається і може зробити зауваження по ділу, то я тільки дякую, тому що мало таких людей, які зможуть собі дозволити мене критикувати. Я вважаю, що краще промовчати.

– Хто Вам підбирає сценічні образи?

Сама підбираю. В мене є модельєри, яким кажу що хочу, якого кольору, фасону. Все, що на мені бачите – мій дизайн.

– Розкажіть щось про свою доньку Оленку. Самі виховуєте?

Ми живемо за містом. Дякую дуже своїй мамі Олені, яка допомагає мені з вихованням. В нас є няня. Донечка називає її Наталя-Кіцюня. Оленка маленька набагато гарніша за мене. Великі голубі очі, біляве волосся, курносий носик. Спілкується виключно українською мовою, тому що няня в нас така і вдома так заведено. Я коли приїжджаю, вона принципово заявляє: «Ні, мамо, тільки українською!». Але я зростала у російськомовній родині і більше розмовляю російською мовою.

– З ким хотіли б виступити на одній сцені?

З Тіною Тьорнер, з Григорієм Лєпсом підтягнутись в вокалі, можливо зробимо дует з Лолітою, а з українських можна було б з Гайтаною, такий дует день-ніч.

– Така ситуація. Вам пропонують зіграти головну роль у відомому бестселері. Що вибрали б: бути добром чи злом?

Мені цікавіше грати зло, а зовнішність в мене така, що я можу грати і добро, і зло. Просто мені більш характерні образи – злі, цікаві, темпераментні, яскраві. Королева Вампірів, наприклад.

– А жанр фільму в якому хотілося б відзнятись?

Я не буду говорити!.. Еротична комедія!

– Яку музику Ви слухаєте особисто?

Ніяку. Я так від музики втомлююсь, що після концертів хочу тиші. Для мене це найкраща музика.

– Маєте якісь фобії?

Насправді я стільки в житті пережила і багато що знаю не на свої роки. В мене тільки один страх за маму і за дитину. Більше я нічого не боюсь.

– Як Ви ставитесь до різних соціальних мереж («В Контакті», «Однокласники»)?

Я є «В Контакті», маю офіційну сторінку. Можна мені писати і спілкуватись.

Дякую Катерині, за приємну та цікаву розмову. Хочеться побажати успішної реалізації нового альбому та бути собою, такою сміливою, доброю та красивою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...