• Фестиваль цвітіння вишні у Вашингтоні

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 квітня 2011 року
З 26 березня по 10 квітня у Вашингтоні проходить Фестиваль цвітіння вишні. Квітучі вишневі дерева - символ дружби між Сполученими Штатами та Японією.

Традиція Фестивалю цвітіння вишні зародилася в 1912 році, коли саджанці дерев були подаровані Сполученим Штатам Японією. Сьогодні Фестиваль цвітіння вишні відвідують близько 1 млн. учасників і його можна назвати свого роду золотою фінансовою жилою для індустрії туризму Вашингтону: на період святкування Фестивалю цвітіння вишні майже половина глядачів приїжджає з інших міст.

Працівники Національного Парку говорять, що пік цвітіння дерев припаде на період з наступного вівторка по п'ятницю, і тільки кілька вишневих дерев Йошино, посаджених біля меморіалу Джефферсону, почали цвісти минулого тижня.

Перед відкриттям двотижневого Національного фестиваль цвітіння вишні, організатори фестивалю проведуть акцію зі збору коштів на допомогу постраждалим від землетрусів і цунамі.

«Свято, яке є символом весни, в цьому році також символізує відродження та відновлення Японії» - говорить директор фестивалю Діана Мейхью.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...