• Досьє: Тіна Кароль / Tina Karol

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 8 квітня 2008 року
Українська співачка.
Дата народження: 25.01.1985
Сфера діяльності: Музика

Повне ім'я: Тетяна Ліберман

Місце народження: м. Оротукан, Магаданська область, Росія

Біографія

Тіна Кароль - творчий псевдонім блакитноокої киянки Тетяни Ліберман. На диво всім рідним, серйозна дівчина пов'язала своє життя з музикою. Закінчила вище Київське державне музичне училище ім. Р.М. Глієра. Подумавши, вирішила, що знання менеджменту і логістики в житті теж стане в нагоді, і вступила до Національного авіаційного університету.

З 11 років успішно бере участь у різних музичних конкурсах: Співаночка-Джазочка (3-а премія), Золоті трембіти (1-а премія), Юні зірки Прикарпаття (1-а премія), Таланти твої, Україна (1-а премія), Шолом, Україна (1-а премія), Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу (2-а премія), Чорноморські ігри (3-а премія), Золотий струм (Гран-прі), Під однією зіркою (1-а премія), фестиваль Ми діти твої, Україна, Молода Галичина (2-а премія), Едельвейс (1-а премія), Сім культур, Перший всеукраїнський конкурс артистів естради (2-а премія), Перший всеукраїнський конкурс ізраїльської пісні (1-а премія). Представляла Україну на гала-концерті Слов'янського базару. Пощастило побувати на Російському балу в Лондоні.

Конкурс в Юрмалі Тіна вважає за найяскравішу, цікавішу і значнішу подію для молодого виконавця, а тому не могла упустити можливості взяти участь у ньому. Як відомо, на ньому Тіна зайняла друге місце й отримала приз із рук самої Примадонни, після чого, що називається, прокинулася знаменитою.

Стати учасником конкурсу Нова хвиля - вже саме собою престижно. А той факт, що співачка зайняла друге місце й отримала приз від Алли Пугачової (сума якого перевищила Гран-прі самого конкурсу), взагалі може закрутити голову. Але Тіна вважає цю перемогу новим етапом свого творчого шляху, етапом "сильним і переконливим, який був пройдений не "завдяки, а всупереч". Дійсно, ця перемога далася дівчині ой, як нелегко! Мало того, що дві з трьох пісень, які Тіна підготувала за умовами конкурсу, довелося в найостанніший момент міняти через їхню "неформатність", ще й під час одного з виступів відключився мікрофон.

Але виконавець настільки занурився у спів, що цього не помітила і доспівала пісню до кінця! Їй вистачило емоцій і голосу не просто заспівати пісню так, щоб її почули останні ряди, а зарядити зал своїм вогненним темпераментом. Так що досвід, здобутий в Юрмалі, Тіна вважає безцінним. І додає, що якби ця перемога їй далася легко, то це було б просто нецікаво.

Співачка представлена до звання Заслуженого артиста України, але вона вважає за краще концентруватися не на чергових нагородах і титулах, а на улюбленій справі - музиці. Сили й енергія, так для цього необхідні, генеруються під час роботи. Для Тіни Кароль записувати пісні, взагалі займатися творчістю - це гігантське задоволення. Планами на майбутнє виконавець ділиться не дуже охоче:

- Це глобальне питання, просто вселенське. Плани на майбутнє величезні й у чомусь навіть зухвалі. Про них двома словами не розповіси та і розповідати поки конкретно нічого - ми, я і моя команда, лише складаємо цей план. Адже всі наші дії мають бути прораховані - інакше це буде не професійний шоу-бізнес, а маніакальний психоз.

Питання про вільний час викликає у Тіни здивування. Для неї це недозволена розкіш. Та все ж інколи вона дозволяє собі розслабитися - погуляти в лісі, берегом моря, сходити на концерт органної музики або в картинну галерею. Довго валятися в ліжку не любить - шкода втрачати час. П'яти годин для сну їй цілком вистачає, щоб відчувати себе бадьорою.

Молода співачка поважає творчість будь-якого напряму і жанру, якщо воно щире. Сама завжди в кожен свій виступ укладає душу.

- Усе, що я роблю, я роблю від чистого серця. Гордість народжує самозакоханість, а я цього не люблю, - відповідає Тіна, коли її питають, якими своїми досягненнями вона може пишатися.

У чоловіках цінує порядність і надійність, терпіти не може егоїстів, у жінках її приваблює інтелект і дратує безцільне існування. Поважає людей, у яких слова не розходяться із ділом. Заповітна мрія Тіни - створити школу юних геніїв. Також хотіла б заспівати дуетом з Аллою Пугачовою, Роббі Уїльямсом, Андреа Бочеллі.

Дискографія Тіни Кароль

2006 Show Me Your Love

Нагороди

1996 Співаночка-Джазочка - 3 премія.
1997 Золоті трембіти - 1 премія, Юні зірки Прикарпаття - 1 премія.
1998 Талантів твої, Україна - 1 премія, Шолом, Україна - 1 премія.
1999 Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу - 2 премія, Чорноморські ігри - 3 премія, Золотий струм - Гран-прі, Під однією зіркою - 1 премія, фестиваль Ми діти твої, Україна.
2000 Брала участь у 17 концертах у рамках добродійного фестивалю по містах США: Нью-Йорк, Філадельфія, Талас, Детройт, Х'юстон, Мілуокі.
2001 Молода Галичина - 2 премія, Едельвейс - 1 премія, Сім культур - представляла Ізраїль.
2002 Перший всеукраїнський конкурс артистів естради - 2 премія, Перший всеукраїнський конкурс ізраїльської пісні - 1 премія, представниця України на гала-концерті Слов'янського базару.
2003 р. Соліст ансамблю пісні і танцю Збройних сил України, нагороджена стипендією Державної Ради України і подякою від міра міста Києва, основна жіноча роль мюзиклу Екватор - Маргарет.
2004 р. Виконавець ролі Марфи-биліци в спектаклі Духів день, конкурс Нью-Йорк - Київ - Тель-Авів - Гран-прі, Переможниця конкурсу міс Галичина, мюзикл Ассоль, головна роль, Ассоль (Австрія), спектакль Яйце коня - граю роль карми головного героя і супроводжую весь спектакль співом acapello, учасниця півфіналу конкурсу Євробачення.
2005 р. Учасниця Російського добродійного бала в Лондоні, в Королівській резиденції. Робота над сольним альбомом. Друга премія на Міжнародному конкурсі вокалістів в Юрмалі - НОВА ХВИЛЯ.

Джерело:
Доба

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...