• Аукціон eBay виставив на торги місце на кладовищі з Мерілін Монро

  • Середа, 2 вересня 2009 року
Звільнилася «вакансія» на кладовищі поряд з рештками знаменитої голлівудської актриси Мерілін Монро, оскільки покупець, який виграв на торгах право бути похованим в склепі поряд з актрисою, відкликав свою заявку.

Тепер, за повідомленням американської преси, в інших охочих придбати незвичайний лот є доба подумати, щоб запропонувати свою ціну.

Нагадаємо, напередодні місце на кладовищі за 4,6 млн. доларів виграв якийсь японець, але тут же повідомив організаторів, що відмовляється від купівлі через фінансові труднощі.

Тепер же листи зі сповіщенням про можливість знову взяти участь в торгах на інтернет-аукціоні eBay були розіслані 11 потенційним покупцям, які пропонували за місце в склепі не менше ніж 4,5 мільйони доларів.

Тим часом спочатку місце над тим, що зарезервоване за Монро, призначалося її чоловікові - бейсболістові Джо ДіМаджіо. Але після рішення розвестися ДіМаджіо продав своє місце Пончеру, який заповідав поховати себе обличчям вниз, щоб "дивитися" на знаменитість.

Пончер же придбав ще одне місце поряд - для своєї дружини. Проте його вдова Елсі Пончер віддала перевагу кремації і виставила місце на аукціон, оскільки потребує засобів для погашення кредиту в $1,6 млн. за будинок в Беверлі Хіллс.

Зауважимо, все, що пов'язане з ім'ям знаменитої актриси, незмінно привертає увагу таблоїдів. Навіть недивлячись на те, що після її смерті пройшло вже більше сорока років, її життя і її стиль, як і раніше, викликають ажіотаж.

Так, в 2007 році в британському Брайтоні пройшла сенсаційна виставка, де було показано сім платтів актриси. У так звану "Втрачену колекцію", котру впродовж довгих років тримав "під замком" володар "Оскара" в номінації за кращий дизайн костюмів Уїльям Травілла, увійшли найзнаменитіші вбрання відомої блондинки.

А раніше в Лос-Анджелесі відбувся аукціон особистих речей Монро. Серед них – записник з іменами Сінатри (Sinatra), Артура Міллера (Arthur Miller), Генрі Фонда (Henry Fonda), Джо ДіМаджіо (Joe DiMaggio), телеграма від Марлона Брандо (Marlon Brando). Щоденник діви "пішов з молотка" за 90 тисяч доларів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...