• Професор шанхайського університету від щирого серця дякує групі «Божественне мистецтво»

  • Середа, 20 лютого 2008 року

У Сан-Франциско пройшов шостий виступ групи "Божественне мистецтво", присвячений китайському Новому року. Шоу пройшло в переповненому театрі Orpheum. Атмосфера була дуже доброзичливою, і публіка аплодувала впродовж всього концерту. Цей спектакль справив дуже глибоке враження на професора шанхайського університету, пана Чжу.

«Шоу пройшло чудово і було поставлене з високим ступенем професіоналізму. Танці чудові. Мені дійсно сподобалися «Відданість Юе Фея» і «Water Sleeves». Це справжня китайська традиційна культура і мистецтво, - сказав професор Чжу. - Це зовсім не схоже на виступ «Червоної Гвардії» на материковому Китаї або на ті інші вистави, творці яких прагнуть догодити нормам моралі сучасного суспільства, що прийшло до занепаду. У наш час на материковому Китаї немає сьогодення, традиційних речей, і театральні вистави там створюються або для потреб політики, або самими політичними діячами».

Пан Чжу висловив захоплення групою "Божественне мистецтво" і телебаченням «Нова династія Тан» (ТБ НДТ) і додав, що вони зробили великий внесок у справу прогресу традиційної китайської культури.

Із сльозами на очах пан Чжу сказав: «Я дивлюся це дійство щороку і досі пам'ятаю торішнє. Я купив квитки як тільки побачив оголошення про концерт, і моє місце було одним з кращих за 38 доларів. Щоб подивитися виступ, мені довелося добиратися на велосипеді і метро. Наближається час святкування китайського Нового року, і я дякую ТБ НДТ і групі "Божественне мистецтво" за те, що вони піднесли нам такий чудовий новорічний подарунок».

Хоча професор Чжу не дав нам свого повного імені, оскільки йому потрібно повертатися назад на материковий Китай, проте, він сподівається, що наступить день, коли група "Божественне мистецтво" матиме можливість поїхати на материковий Китай і виступити там.

«На материковому Китаї неможливо побачити такого концерту, і Фалуньгун там дуже сильно пригнічується. Тільки група "Божественне мистецтво", ТБ НДТ, «Велика Епоха» і «Голос надії» зважилися говорити в захист Фалуньгун. Я не відчуваю ненависті до комуністичної партії Китаю (КПК), але КПК дійсно втратила довіру людей, сама суть нації була знищена ними (комуністами)», - відзначив пан Чжу.

«Велика Епоха» гордиться бути спонсором групи "Божественне мистецтво", яка в 2008 році даватиме концерти в більш ніж 60 містах світу. Щоб знайти місце, де відбудеться виступ недалеко від Вашого дому, будь ласка, відвідаєте вебсайт:

Чжен Тінвей. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...