• Переваги зеленого чаю

  • Субота, 5 квітня 2008 року
Китайці п'ють багато зеленого чаю. Вони кладуть зранку кілька листочків чаю в чашку і підливають туди гарячу воду протягом усього дня. Оскільки теїн виводиться в першому настої, повторні настої його вже не містять.

Зелений чай широко відомий через свої цілющі властивості. Він містить антиоксиданти й особливо багатий на вітамін C (дві чашки зеленого чаю дорівнюють семи апельсинам). Він також містить фтор і вітамін В. Він покращує кровообіг і роботу нервової системи. В результаті досліджень, проведених у Японії, було виявлено, що зелений чай ефективний у лікуванні раку товстої кишки і травного тракту. Він також має властивості діуретика, але для досягнення такого ефекту необхідно пити його у великих кількостях. У зелений чай можна додавати яблучний сік, це надає йому приємному смаку. Цей напій притуплює відчуття голоду і покращує роботу кишечника.

Маска із зеленого чаю допомагає при надлишкових виділеннях сальних залоз і освіжає шкіру обличчя. Рецепт маски: 1 чайна ложка зеленого чаю, 1 яєчний жовток або 1 столова ложка меду, 1 столова ложка борошна. Змішайте все і накладіть на обличчя. Потім накрийте обличчя марлею і почекайте 20-30 хвилин, після чого змийте маску теплою водою.

Версія французькою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...