• Як уповільнити випадіння волосся

  • Понеділок, 9 серпня 2010 року
Алопеція є медичним терміном патологічного випадіння волосся. Андрогенетична алопеція або плішивість - найбільш поширений тип алопеції; вона поражає одну третину людства.

У чоловіків плішивість починає з'являтися в чоловій і тім'яній ділянках. Це може привести надалі до повного облисіння. Втрата волосся у жінок обмежується лише їх сильним витонченням; вони рідко стають повністю лисими.

Існує кілька рекомендацій, яким ви можете слідувати, щоб зберегти ваше волосся:

1. Уникайте тугих зачісок, які тягнуть волосся. Забудьте про коси, хвостики, колоски і щільно затягнуті джгути. Натягування викликає велику втрату волосся, особливо вздовж сторін скальпа. Цей тип втрати волосся зветься рубцевою алопецією. Постійне натягування травмує скальп, а це може викликати необоротний процес випадіння волосся.

2. Часте та ретельне розчісування гребенем або причісування можуть сприяти ламкості волосся, так що ці процедури слід звести до мінімуму. Використовуйте гребені з широкими зубцями та щітки з закругленими кінцями. Мокре волосся більш ламке, ніж сухе, тому дбайливо поводьтеся з ним після миття голови.

3. Мити голову шампунем часто дуже погано для вашого волосся. Використовуйте під час промивання вершки або кондиціонер для волосся після миття шампунем, щоб полегшити причісування. І не сушіть волосся, витираючи їх інтенсивно рушником.

4. Не використовуйте постійно препарати для волосся, що містять гарячі масла або хімічні речовини. Вони можуть викликати запалення волосяних фолікулів, що також може призвести до випадіння волосся.

У середній ділянці скальпу знаходиться близько 100,000 волос. Близько 100 волос з вашої голови випадають кожен день. Кожен окремий волосок зберігається в середньому близько 4,5 років і виростає на півдюйма за місяць. На свій 5-й рік життя, волосся зазвичай випадає і замінюється протягом 6 місяців новим.

Ми втрачаємо волосся з віком. Чоловіки частіше, ніж жінки піддаються різним типам плішивості. Близько 25 відсотків чоловіків починають лисіти, досягаючи віку 30 років, і дві третини мають, принаймні, невелику лисину, досягаючи віку 60 років.

Андрогенетична алопеція викликана спадковістю; її історія з обох ліній вашої родини збільшує ризик облисіння.

Пересадка волосся і редукційна хірургія скальпа призначаються при лікуванні андрогенетичної алопеції в тому випадку, коли більш консервативні методи не мають результатів. Під час пересадки волосся дерматолог або косметичний хірург бере невеликі шматочки шкіри, кожен з яких містить від одного до декількох волос, з бічного або заднього боку вашого скальпа. Ці шматочки потім імплантуються на облисілі секції. Скорочення скальпа, назва говорить сама за себе, означає зменшення ділянки лисої шкіри на вашій голові.

Джерело: GlobalScience.ru

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...