• Фітнес за робочим столом

  • Субота, 8 травня 2010 року

Для підтримки гарної форми багато хто віддає перевагу підйому сходами замість очевидних зручностей ліфта. Здається, неможливо придумати ще що-небудь для збільшення фізичного навантаження на роботі. Але, все-таки додавши трохи творчої кмітливості, ми зможемо перетворити нашу невелику кімнатку на власний тренажерний зал і займатися в ньому всього лише по десять хвилин на день.

Пропонуємо Вашій увазі ефективні вправи, які, окрім іншого, допоможуть вам по-новому поглянути на робоче оточення.

Вправа для роботи чотирьох головних м'язів стегна

Зробіть два кроки вбік від Вашого столу і поставте ноги на ширину плечей. Підніміть і тримайте одну ногу над підлогою горизонтально. Випряміть і підтягніть черевний прес. Вдихаючи візьміться руками за край столу. Лікті притиснути максимально близько до тіла. Злегка сядьте. Видихайте, розпрямляючи Ваші руки і ноги, повертаючи їх у вихідну позицію. Повторити 8-12 раз, потім поміняти сторони.

Вправа з розгинанням ніг

Сядьте на центр стільця, руки покладіть на ручки стільця, ноги з'єднайте. Трохи нахиліться назад, зафіксуйте в цьому положенні спину й розслабте плечі.

Видихніть і, напружуючи черевний прес, повільно тягніться вгору, до повернення у вихідне положення, контролюючи швидкість підйому. Повільно розпряміть ноги.

Вдихніть і зігніть коліна. Повільно опустіть ноги на підлогу. Повторити від шести до восьми разів по три підходи.

Стілець замість велосипедаСядьте на центр стільця. Покладіть руки на ручки стільця. Тримайте стегна разом. Трохи нахиліться назад, випряміть спину і розслабте плечі.

Видихайте, напружуючи черевний прес, і відірвіть ноги від підлоги.

Вдихайте і видихайте повільно, одночасно згинайте й випрямляйте одну ногу за іншою, неначе їдете на велосипеді. Повторюйте від 10 до 12 разів по два підходи.

Грейс Ву. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...