• Завершився Пакистанський тиждень моди

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 10 квітня 2012 року
Сьогодні в Карачі, яке називають містом вогнів, завершився третій тиждень моди «Pakistan's 3rd Fashion Week». 30 провідних дизайнерів з Пакистану показали свої роботи. З міркувань безпеки шоу двічі відкладали, повідомляє ibnlive.in.com.

Після двох років перерви через важку обстановку в країні Пакистанський тиждень моди знову стартував 7 квітня. Його мета — посприяти розвитку індустрії моди в Пакистані і показати світові найкращих дизайнерів країни.

В основному дизайнери представили яскраві традиційні костюми, злегка розведені віянням сучасності.

Пакистанські чоловіки, проте, мають іншу думку про сучасну модну індустрію своєї країни. Ось як вони прокоментували пакистанський тиждень моди на tribune.com.pk:

Алі: Плоди лібералізму! Висота безсоромності!

Абдул: Сіаченська трагедія, 6 вбивств у місті Кветта, енергетична криза йусміхнене обличчя Пакистанського тижня моди, який наче сміється над іншим Пакистаном.

Мінто: Я за освіту для жінок, за їхнє право на працю, право на розлучення, право на отримання рівної заробітної плати, але коли ж звільнення жінок означало, що можна виставляти напоказ свою плоть?

Казім: Який стосунок має такий захід до ісламської республіки Пакистан? Так, жінки мають права і свободи в цій країні, але не до такої ж міри. Ці модні покази — не що інше, як спосіб забруднити свідомість молоді. На модних шоу і показах можна представляти і більш закриті наряди, якщо їм так уже хочеться.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...