• The Summer Fair - колекція сезону весна-літо 2010. Фотоогляд

  • П'ятниця, 9 липня 2010 року
В суботу 3 липня на території Royal Beach Club, в рамках Millionaire Fair Moscow - The Summer Fair, дизайнер Maria Rybalchenko представила свою нову колекцію весна-літо 2010.

Колекція сезону весна-літо 2010 – присвячена природі. Гармонія зміни сезонів показана в асиметрії форми і кольору, позначаючи перехід від темного до світлого, від чорного до білого. У колекції просліджуються графічні лінії, що створюють ідеальний силует, підкреслені срібними кантами, які відображають сонячне світло, втілюючи водну стихію.

Вся теплота літнього сонця відображена в червоно-помаранчевому кольорі, у відтінках пісочного і жовтого. Ніжно-блакитний, срібний, сіро-блакитний, білий символізують повітря і небо. Краса рослин надихнула на багатошаровий крій, безліч драпіровок і складок, виконаних у бежевому, ніжно-рожевому, яскраво-зеленому, світло-бузковому кольорах.

У декоруванні виробів використані натуральні камені: бірюза, корали, малахіт, перламутр. Підкреслена лінія плеча, скульптурний крій, використання важких металевих блискавок у поєднанні з тонкою шовковою тканиною створюють ніжний плотський багатогранний образ, що підкреслює індивідуальність його володарки. «Все прекрасне - в силі природи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...