• Нова колекція Louis Vuitton осінь-зима 2014/2015

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Вівторок, 11 березня 2014 року
У Парижі в рамках Тижня моди жіночого одягу осінь-зима 2014/2015 була репрезентована нова колекція Louis Vuitton. Безсумнівно, одним з найбільш очікуваних моментів модного сезону, який почався на Манхеттені майже місяць тому, стало саме це шоу. Дефіле відбувалося у дворі Лувра, де сонячні промені проривалися крізь венеціанські жалюзі, роблячи неповторну атмосферу.

Ця колекція створювалася для повсякденного життя і відразу помітний прагматичний підхід до загального дизайну моделей. Новий образ жінки Vuitton — це легкість, навіть у чомусь недбалість стилю. У цьому і закладена нова концепція цього модного дому.

Ера шістдесятих і сімдесятих з її короткими формами, лінійними силуетами та завищеною талією надихала творця колекції. Палітра кольорів потішила м'якими пастельними відтінками з яскравими вкрапленнями. Особливу увагу приділено натуральним матеріалами — це шкіряні куртки, пальта, шкіра та хутро на елементах одягу.

Маленькі сумочки дуже гармонійно включені в колекцію і демонструють політ фантазії дизайнера. Блискавки, заклепки, декоративна строчка і художня обробка — все це таємний код, який уже став символом бренду Louis Vuitton.Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...