ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві починають з’являтись пакети для прибирання після собак

Велика Епоха

Фото: facebook.com/nashkiev
Фото: facebook.com/nashkiev
Фото: facebook.com/nashkiev
Фото: facebook.com/nashkiev
Схоже, що кияни почали цінувати своє місто більше: зростає кількість людей, які прибирають за своїми собаками після того, як вони сходили «до туалету» в парку або сквері. Екскременти чотирилапих друзів їхні хазяї збирають у пакет і викидають, повідомляється у фейсбук-спільноті «Наш Київ».

Пакети для прибирання за собаками вже з’явились у сквері на Саксаганського. Користувачі соціальних мереж зустріли таку ініціативу дуже схвально і почали ділитись досвідом про те, хто як прибирає за своїм улюбленцем.

«Ми беремо кілька одноразових рукавичок біля хліба в супермаркеті, все зібрав, вивернув і викинув в урну. Чисто і з собою носити зручно», — пише одна з користувачок «Фейсбуку».

«У Франції у всіх парках і просто на вулиці існують такі стійки, і всі господарі прибирають за своїми улюбленцями! І, до речі, все зроблено так, щоб не мокло, коли йде дощ!» — пише інша.

Як пояснюють користувачі, встановлений стенд із пакетами для прибирання за собаками — скоріше за все, не ініціатива влади. Його встановили, вірогідно, виробники собачого корму, хоча жодних рекламних написів на стенді немає. На ньому написано тільки «Будь відповідальним! Прибери за своїм собакою».