• Солдатів у Лхасі переодягнули в цивільний одяг

  • Понеділок, 5 травня 2008 року
Перед прибуттям до м. Лхаса олімпійського вогню, китайська влада зажадала, щоб усі солдати, що перебувають у місті, переодягнулися в цивільний одяг і виглядали, як місцеві жителі. Таким чином китайська компартія намагається створити перед іноземними журналістами образ «миру та гармонії» у Тибеті.

Як повідомило 1 травня радіо Voice of Tibet Foundation, посилаючись на джерела з Тибету, оскільки Тибет починають поступово відкривати для туристів та іноземних кореспондентів, а також до Тибету має скоро прибути олімпійський факел, китайська компартія зажадала, щоб усі солдати китайської армії, що патрулюють вулиці та монастирі, переодягнулися в одяг місцевих жителів. Таким чином влада хоче створити у західних гостей і туристів помилкове враження про те, що в Тибеті обстановка вже абсолютно мирна й усі війська вже виведені. Насправді останнім часом кількість військових у Тибеті все більше збільшується.

У повідомленні також мовиться, що 30 квітня солдати й поліцейські, що патрулюють монастир Рамош, перетворилися на «туристів» у шапках із червоним сонцем, а солдати, що патрулюють вулиці, перетворилися на «туристів» і «робітників» у шапках із чорним сонцем. І якщо придивитися, то в багатьох можна побачити портативні рації.

Жителі Лхаси хочуть попередити кореспондентів, що «місцеві жителі» у шапках із зображенням сонця, це переодягнуті солдати, а також, що солдати, які чергують навколо монастирів, тепер носять цивільний одяг із нашивками на грудях «співробітник відділу безпеки».

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...