• Офіційні ЗМІ Китаю замовчують інформацію про теракти

  • Субота, 23 серпня 2008 року
У Циньхуандао, одному з міст, де проходять олімпійські змагання, 13 серпня близько 14.30 відбувся вибух, у результаті якого загинуло 2 чоловік, інформує Центральне агентство новин (ЦАН).

Жодне китайське офіційне ЗМІ не повідомило про це.

За даними Гонконгського інформаційного центру «Права людини й демократія», ця терористична атака сталася в будинку науково-дослідної кампанії «Чанбу», і здетонував закладений невідомими вибуховий пристрій.

Співробітники Центру зателефонували в місцеве управління безпеки, де їм відповіли, що такого інциденту не було. Проте співробітник місцевого похоронного бюро підтвердив, що два трупи від вибуху в компанії «Чанбу» наразі знаходяться у них.

Центр також повідомив, що напередодні Олімпіади, 4 серпня, біля Олімпійського стадіону м. Циньхуандао поліція знайшла й знешкодила вибуховий пристрій, що викликало велике хвилювання влади, адже цей стадіон перебував під посиленою охороною і до інциденту вже був ретельно перевірений на наявність вибухових пристроїв. Про це офіційні китайські ЗМІ також нічого не повідомили.
Підписатися:

Коментарі