• Стародавня китайська медицина ґрунтовніша в порівнянні із сучасною

  • Вівторок, 2 березня 2010 року

Цзінло (головні і додаткові енергетичні канали людського тіла) і акупунктурні точки, описані в китайській медицині, можуть бути легко виявлені будь-якою людиною. М'яко натискаючи на точку Хегу (акупунктурна точка, розташована між великим і вказівним пальцями), можна відчути явне болюче відчуття напруги.

Лікувальний ефект акупунктури також доводить існування Цзінло і акупунктурних точок, але при розтині їх не можуть виявити. Це означає, що вони не існують в цьому просторі. Вони існують в більш глибокому, більш мікроскопічному вимірі, майже не доступному сучасній науці.

Основна відмінність між китайською традиційною медициною і сучасною західною медициною в тому, що китайська традиційна медицина, головним чином, звертає увагу на мікроскопічний вимір, у той час як західна медицина звертає увагу на поверхневі прояви. Лікування в китайській медицині зазвичай засноване на принципах мікроскопічного вимірювання, і лікування також відбувається в іншому просторі. Саме тому китайська традиційна медицина в змозі вилікувати хворобу повністю.

Деякі діти бояться темряви, вночі плачуть, а сплять вдень. У китайській медицині, це називають перевернутими Інь і Ян. Є простий спосіб допомоги: прокип'ятити воду із золотом. Вода, прокип'ячена із золотом, стає "важкою водою", яка отримує властивість Ян, і вона може заспокоїти дитину.

Сучасній хімії відомо, що золото не розчиняється у воді; в ній не знайдуть молекул золота навіть при лабораторному аналізі. Чому ж вода, прокип'ячена із золотом, отримує особливі властивості? Існування речовини необмежено простором, який ми можемо побачити нашими очами (чи навіть під мікроскопом). Золото, вода та інші речовини можуть одночасно існувати в багатошарових вимірах і бути тісно пов'язаними. Золото не розчинно у воді в цьому поверхневому вимирі, але в більш глибокому просторі, речовини можуть проникнути одне в одного, і вода, проварена із золотом, стане відрізнятися від просто кип'яченої води.

Цей приклад показує, що речовини можуть бути нерозчинними в цьому вимірі, але розкладаються в інших вимірах. З іншого боку, деякі з речовин розчинні у цьому просторі, але нерозчинні в інших.

Існує тип холери, яку китайська традиційна медицина вважає на половину вологою і на половину сухою. Ось один ефективний лікувальний прийом: взяти трохи води з криниці, половину її прокип'ятити і змішати з половиною, що залишилася сирою. Таким чином, напів волога і напівсуха вода отримана і може використовуватися, щоб вилікувати цей вид холери. Фактично, ця вода напівІнь - напівЯн може використовуватися, щоб вилікувати численні види хвороб, що складаються з напівІнь - напівЯн.

Вода, отримана цим методом змішування, відрізняється від води, що нагрівається цілком. Холодна вода з колодязя і кип'ячена вода з криниці - різні речовини. Вони можуть розчинитися один з одним в цьому видимому просторі, але не можуть зробити цього в більш глибокому просторі. Тобто та підготовлена вода - комбінація двох різних матерій. Це звичайні приклади з нашого повсякденного життя. Наприклад, якщо при приготуванні супу, додати в нього трохи води, після того як він закипів, смак буде гірший, ніж у супі без додаткової води.

З точки зору сучасної фізики, це неймовірно. Дотримуючись її теорії, молекули в гарячій воді переміщуються швидше. При охолодженні рух молекул сповільнюється. Тільки, якщо обидві води мають однакову температуру, рух їх молекул буде однаковим. Це метод вивчення проблеми заснований на проявах речовини в одному єдиному вимірі. Це схоже на дослідження предмету тільки за її тінню. Таким шляхом ніколи не побачити реальну картину.

Речовини можуть існувати в безлічі просторів одночасно і в тому ж самому місці. Так само і наші фізичні тіла. Фізичні властивості в різних рівнях простору вплетені одна в одну. Є багато різних термінів, які використовуються в китайській медицині, щоб описати різні стани холоду в різних вимірах. У китайській медицині, поняття холодного та гарячого дуже відрізняються від прийнятих в сучасній фізиці.

У китайській медицині хвороби розглядаються як холодні чи гарячі, те ж стосується і самої медицині. Прохолодна медицина не стосується нашого поверхневому виміру. Лід холодний і це можна відчути при дотику оголеною шкірою. Але перли, що описані як прохолодні в китайській медицині, не відчувається таким же холодним, як лід. Швидше він холодний в більш глибоких вимірах. Іноді пацієнти відчувають жар всередині тіла, а зовні їм прохолодно; в цьому випадку прохолодні ліки повинні бути прийняті гарячим. Якщо пацієнт відчуває холод всередині, але жар зовні, гарячі ліки повинні бути прийняті прохолодними. Отже, можуть бути й інші варіанти, наприклад, коли гарячі ліки приймаються гарячими, а холодні холодними. Обидва - рецепти, відповідають різним станам в різних просторах.

Ієрогліф "Ханьшу" в китайській медицині використовується, щоб описати прохолоду або холод в більш глибокому вимірі. Вид нефриту, відомий як нефрит Ханьшу, видобутий із глибини крижаної гори віком у тисячу років, не відчувається крижаним в руці і не пошкоджує шкіру. Але через деякий час холод відчується в кістках. У стародавні часи труп з шматком такого нефриту в роті міг зберігатися незмінним протягом довгого часу без заморожування. Ступінь холоду якого міг досягти нефрит Ханьшу, далеко перевершує ступінь холоду, отриманого від прохолодних ліків. Це його стан в більш глибокому, більш мікроскопічному вимірі.

Я вивчав фізику в університеті. Будучи на останньому курсі коледжу, я почав читати китайські древні праці по медицині і зрозумів, що китайська медицина пропонує більш фундаментальне і більш повне розуміння матерії і простору. Це - реальна фізика.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...