• ЗМІ Гонконгу: у континентальному Китаї їдять дітей і варять суп із плаценти

  • Четвер, 29 березня 2007 року
 

Відомий гонконзький журнал «Йджоукан» опублікував статтю про те, що зараз у континентальному Китаї як ефективний засіб для зміцнення здоров'я їдять не тільки суп, зварений з плаценти, але вже й витягнутих при аборті дітей. Причому, охочих так багато, що потрібно займати чергу в лікарні, щоб отримати таку дитину.

Журналісти безпосередньо їздили до північно-східного Китаю, щоб переконатися в тому, як місцеві жителі готують страву з дитини, і як викидають залишки дитини. Картина страхітлива.

Як повідомляв журнал, у січні цього року його журналіст брав участь в одному банкеті, де почув від однієї робітниці Лю, що в провінції Ляонін зараз дуже популярно готувати страву з дитини; що зараз у неї погано зі здоров'ям, тому вона скоро поїде додому, щоб для зміцнення здоров'я поїсти такої страви. Почувши розповідь, на банкеті всі гості з Тайваню не тільки втратили апетит, але багатьом від жахливої розповіді навіть стало недобре. Проте журналіст зацікавився цією темою і вирішив її вивчити.

На прохання журналіста, жінка Лю супроводжувала його в провінцію Ляонін. Журналіст особисто своїми очима побачив весь процес приготування пельменів з м'яса дитини і суп з дитини. Такі пельмені зовні нічим не відрізняються від звичайних, тільки фарш усередині рожевого кольору. Залишки дитини за місцевою традицією спалюються і закопуються - процедура жахлива. 

Як розповіла Лю, зараз багато хто хоче купити дитину, але лікарня контролює весь «товар», і люди займають черги. Багато хто діє через своїх знайомих, щоб купити більше якісного і великого «товару».

Насправді, новини про те, що на континентальному Китаї їдять дітей і суп з плаценти, часто публікуються в Інтернеті. У деяких ресторанах південної провінції Гуандун можна замовити дуже популярну страву: суп з шести-семимісячної дитини з лікарськими травами. Вартість такого супу від 3000 до 4000 юанів, що складає приблизно 10200 - 13600 руб.

Якщо ви хочете замовити новонароджену дитину, то це потрібно робити наперед. Існує ціла мафія, яка з метою покупки новонародженої дитини одурює її батьків, обіцяючи їм його усиновити, а насправді, дитину, найчастіше, за замовленням доставляють відразу в ресторан, де її і з'їдають.

За словами спостерігачів, заборона комуністичних властей Китаю на дітонародження, що перевищує одну дитину на сім'ю, стимулює таке явище. Як розповів пан Пао Гуан, автор іншого повідомлення (http://epochtimes.com/gb/6/4/3/n1275452.htm), його знайомий лікар, що працює в пекінській лікарні Сіехе, розповів про те, що всім новонародженим дітям, від матерів, що не мають дозволу на пологи, роблять в голову укол спирту, від чого дитина неминуче вмирає. Таким чином вони щодня позбавляються від багатьох проблем неліцензійних дітей.

Китайська версія статті

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...