• На площі Тянь-ань-мень за подачу апеляції був арештований ветеран війни

  • Вівторок, 20 березня 2007 року
 

З початку проведення Зборів народних представників комуністичної партії Китаю, влада вживала усіляких заходів, щоб зупинити масову подачу апеляцій. Рух прямує в об'їзд, а представники делегації збираються за вишикуваною в декілька рядів охороною. Не дивлячись на це ті, що апелюють, продовжують збиратися поблизу будівлі конференц-зали і намагаються передати свої документи чиновникам. Поліціянти заарештовують їх і забирають в поліційне відділення площі Тянь-ань-мень.

За словами тих, що апелюють, з провінції Тяньцзінь, багато людей все ще щодня з'являються для вираження свого протесту попри те, що місце проведення зборів оточене поліцією і співробітниками національної безпеки.

Поліціянти вишукують і допитують тих, хто не є місцевими жителями, базуючись на їхніх діалектах. Затриманих супроводжують в поліційне віділення площі Тянь-ань-мень, після чого їм  наказують їхати додому.

Вдень 11 березня ветеран війни з провінції Цзіньань, поширюючи матеріали на площі Тяньаньмень, чекав членів зборів, щоб передати їм важливі відомості. Свідки повідомили, що у ветерана були документи, які викривають корупцію у військовій частині.

Поліціянт, прочитавши їх, закричав: «Це стосується військовослужбовців!». Тієї ж миті четверо поліціянтів оточили ветерана, конфіскували його папери і викликали по радіо поліційну машину, щоб уникнути уваги стривожених туристів на площі Тянь-ань-мень.    

      

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...