• У Пекіні арештовано комерційного директора французької компанії

  • Вівторок, 20 березня 2007 року
 

Париж. 28 лютого в Пекіні був арештований Ма Цзян - комерційний директор пекінського філіалу французької компанії PCM, що займається продажем нафтових насосів. 14 березня він повинен був брати участь в діловій зустрічі менеджерів компанії PCM в Анже (Франція).

Поліцейські відмовилися повідомити, де і з якої причини його заарештували, вони так само не дозволили ні родичам, ні керівництву компанії бачитися з ним.

Його колеги по роботі в PCM сказали, що шість поліцейських в штатському пришли в офіс, де Ма Цзян знаходився один. Секретар повідомила, що застосувавши силу, вони влаштували обшук в офісі, вилучивши книги Фалуньгун, після чого вони затримали Ма Цзяна. Дроти телефонної лінії були вирвані, а в офісі панував безлад.

Дружина Ма Цзяна, що знаходиться в даний момент в Канаді, звернулася до французької Асоціації Фалуньгун, компанії PCM і у всі організації, які здатні вплинути на його звільнення, оскільки життя Ма знаходиться у великій небезпеці.

Президент Асоціації Фалуньгун Францію Ален Тон повідомив: "У зв'язку з незаконним витяганням органів і широко поширеними тортурами в Китаї послідовники Фалуньгун гинуть щодня. Ми дуже хвилюємося за життя Ма Цзяна".

Дізнавшись про інцидент, керівництво компанії PCM сумісне з французьким посольством в Китаї прийняли всі необхідні заходи, щоб допомогти звільнити їх працівника, відомого як "чесної, порядної і компетентної" людини, якої керівництво дуже цінувало за його високі особові і професійні якості. Викрадання Ма Цзяна зупинило всю комерційну діяльність в пекінському офісі PCM.

Керівництву компанії сказали, що китайська поліція повинна проінформувати про полягання Ма в течії 30 днів, але це може зайняти до 3 місяців, в перебігу яких Ма Цзян може знаходитися на закінчення без суду і слідства. Адвокати компанії відмовляли компанію подавати позов, враховуючи відсутність має рацію, що існують для жертви в "такого роду випадках".

Згідно правозахисним групам, під «такого роду випадками» подразумеваются надмірні повноваження "офісу 610", який був створений в Китаї комуністичним режимом для здійснення справжнього геноциду послідовників Фалуньгун. Їх містять у в'язницях і трудових таборах без суду і слідства протягом місяців або навіть років, де вони не мають можливості скористатися послугами адвоката.

Адвокати, які намагаються надати допомогу послідовникам Фалуньгун часто стикаються із звинуваченнями, що фабрикуються, і самі виявляються поміщені у в'язницю або позбавлені своєї ліцензії.

Дружина Ма Цзяна, захищаючи інтереси свого чоловіка, продовжує звертатися до французького уряду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...