• Жінку вбили через те, що вона написала заклик до виходу з КПК на банкноті

  • Понеділок, 18 грудня 2006 року
 
Китай. Цао Айхуа з міста Акесу провінції Сіньцзян була замучена до смерті протягом тижня в трудовому таборі перевиховання через те, що вона написала заклик до виходу з Комуністичної партії Китаю (КПК) на китайській банкноті (женьміньбі).

Цао була арештована в серпні комуністичним режимом, оскільки вона писала «Виходите з Партії» і пов'язану з «Дев'ятьма коментарями» інформацію на банкнотах. Вона була відіслана в Жіночий трудовий табір перевиховання Урумчі, де померла через кілька днів.

Журналіст зателефонував у відповідний відділ громадської безпеки, щоб перевірити ці новини; міліціонер підтвердив смерть Цао.

Згідно з журналістським розслідуванням, раніше Цао дуже хворіла, і в 1998 році їй вирізали молочну залозу. Після хіміотерапії вона втратила майже все волосся і важила менше 40 кг. Проте, почавши практику за Фалунь Дафа (Фалуньгун), Цао відновила своє здоров'я.

У 1999 році КПК почала кампанію переслідування Фалуньгун, і Цао була тричі поміщена у виправні табори, але вона до останнього зберігала стійку віру у Фалунь Дафа.

Її сім'я не могла змиритися з тим, що Цао була замучена до смерті, і подала судовий позов проти Жіночого трудового табору. Зараз цю справу відправили до вищого народного суду Сіньцзян.

Відповідно до останньої інформації, отриманої з Міжнародної організації з порятунку переслідуваних практикуючих Фалуньгун (МОП), на цю мить п'ятеро практикуючих Фалунь Дафа замучені в таборі перевиховання Урумчі, а двоє стали інвалідами в результаті тортур.

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...