• Військовий лікар розкриває подробиці, що стосуються Центрального Військового Комітету КПК

  • Понеділок, 15 травня 2006 року
 

Нижчевикладена інформація надана старшим військовим лікарем з Шеньяна, який раніше надав інформацію про вилучення органів у живих послідовників, здійснюване Комуністичною партією Китаю (КПК).

Недавно в Пекіні КПК провела З'їзд Центрального комуністичного Військового Комітету Китаю з питання „як поводитися з релігіями з іноземним втручанням”.

Після закінчення конференції генерал-лейтенанти, глави головного департаменту логістики, довели до відома всіх військових організацій на місцях рішення цього з'їзду.

На конференції були прийняті три наступні директиви:

1. Продовжувати перекривати інформаційні канали, пов'язані з Фалуньгун, і підсилити систему безпеки.

Це відноситься до інформаційного прориву ділянок особливого військового нагляду (тобто концентраційних таборів). Влада має намір заблокувати відповідні інформаційні канали так, щоб зменшити тиск з боку міжнародного співтовариства. Особливе місце на конференції було відведене обговоренню і критиці протесту пані Ван під час візиту Ху Цзіньтао в США,  особливе значення було надане секретності і охороні інформації.

На конференції підкреслювалося, що інформація про ділянки особливого військового нагляду класифікується як державна інформація особливої важливості, і була висунута ідея про те, щоб тих, хто сприяє просочуванню такої інформації, піддавати жорстокому покаранню.

2. Поводитися із зрадженими послідовниками релігій, що мають потенційні зарубіжні зв'язки, як з послідовниками Фалуньгун.

На цій конференції прозвучало вперше, що з ярими послідовниками християнства, католицтва, з послідовниками ісламу і ортодоксальних релігій, що не знаходяться під контролем уряду, поводитимуться як з послідовниками Фалуньгун.

Прозвучав заклик провести жорстку атаку на зарубіжні релігійні групи і суворо карати тих, хто не слідує розпорядженням і після неодноразового розформування знов наполягає в утворенні своєї групи.

3. Розвернути атаку на організації, що мають зарубіжні зв'язки, і розширити визначення Фалуньгун.

У зв'язку з тим, що питання Фалуньгун набуває міжнародного політизованого характеру, відповідні державні установи були уповноважені надати підтримку, і було винесено ухвалу розглядати тих, хто підтримує Фалуньгун нарівні з практикуючими Фалуньгун. Таким чином, Фалуньгун буде ізольований.

Починаючи з 1999 року було проведено шість таких конференцій; за кожною слідували внутрішні чищення і посилення переслідувань, не щадячи навіть військових, медичних працівників і озброєну поліцію. Наближається наступна буря. У мене залишилося не так багато часу, і можливостей для передачі інформації буде не так багато. Можливо, я передаю інформацію востаннє. Я так сподіваюся побачити демократичне оновлення Китаю, поки я живий!

Старший військовий лікар з Шеньяна

 

The Epoch Times (Великая Эпоха)

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...