• У провінції Сіньцзян з'явилося «сяйво Будди»

  • Вівторок, 27 березня 2007 року
 
8 лютого 2007 року феномен, названий «сяйвом Будди», з'явився на озері Канас в провінції Сіньцзян. «Сяйво Будди» є різновидом природного явища, що виникає в результаті дифракції світла. Воно зазвичай з'являється, коли сонячні промені проникають через хмари і туман. Місцеві солдати, чиновники і журналісти стали свідками цього рідкісного дива.

Живописний район на озері Канас розташований в гірській місцевості Алетай на півночі Сіньцзяня. Він межує з Монголією, Росією і Казахстаном. У красивому місці озера Канас існує декілька «чудес». Перше «диво» - це старовинна дерев'яна гребля завдовжки 1 000 метрів, побудована з деревини, яка тримається на плаву на озері. Друге «диво» - гігантське «Озерне Чудовисько», яке часто затягує в озеро коней, які п'ють воду на березі озера, що додає озеру Канас ще більшої таємничості. Третє - «сяйво Будди», що виблискує над морем хмар, відображаючи павільйони і людські постаті в своєму ореолі.

У Китаї цей феномен також називається «Ореолом Будди» (Фогуан). Воно також часто спостерігається у високих горах, оповитих хмарами, таких як гори Тай і гори Емей. Це барвисте коло зі світлом, з'являється над хмарами. Спостерігачі можуть побачити свою тінь у цьому колі. Послідовники буддистів говорять, що це світло, випромінюється з чола Будди. «Сяйво Будди» отримало таку назву, оскільки вважалося, що воно показує просвітління людини, оскільки ореол завжди оточує тінь людини.


Проте інші вважають, що це всього лише фізичне явище або оптичний феномен. Після дощу або снігопаду сонячні промені проникають через туман і хмари і формують коло з семи барв веселки шляхом заломлення крихітних крапельок води в тумані. Ореол із барв веселки оточує образ безпосереднього спостерігача. Можна відчути, що ви немов потрапили в коло, здається, немов синхронно рухаєшся з чиїмись рухами, неначе ти - чиясь тінь. Протягом століть це явище було оповите таємницею, і буддисти вважали, хорошою ознакою побачити «Ореол Будди».

«Сяйво Будди» з'являється не тільки в Сіньцзяні. За останні декілька років цей феномен можна було побачити також в інших місцях Китаю.

14 жовтня 2006 року «Ореол Будди» з'явився на вершині гори Цзуеула, розташованої між селом Дінжі і горою Еверест або Джомолунгма в Тибеті, привертаючи багато туристів.

Вранці 13 серпня 2006 року «Ореол Будди» виник над хмарами на вершині Гори Угун в живописному місці Цзіньдін в провінції Цзянси. Його чітко було видно протягом півгодини, що здивувало багатьох туристів.

20 жовтня 2005 року «Сяйво Будди» з'явилося в Ганьцзи в Автономній префектурі Тибету провінції Сичуань. Відомо, що «Сяйво Будди» тут з'являється досить часто.

3 липня 2005 року вранці небо заблискотіло після довгого шторму в живописному місці Яншиму в місцевості гори Угун провінції Цзянси. «Сяйво Будди» з'являлося двічі: о 8.00 і о 9.15 ранку. Це барвисте місце розташоване на північному сході гори Угун, на висоті близько 1 700 метрів.

10 січня 2005 року «Сяйво Будди» побачили на горі Тань. Гора Тань, відома як «перша гора в Піднебесній», розташована в місті Тайань, в центрі провінції Шандун. Її підніжжя займає площу 436 кв. кілометрів, і має висоту приблизно 15445 метрів над рівнем моря.

Ши Юй. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...