• Традиційна Культура: ”Чарівники Вей” і ”Золотий Щит” комуністичної партії Китаю

  • Четвер, 31 серпня 2006 року
 

У книзі Го Юй (Guo Yu) написано, що Імператор Лі Династії Західної Чжоу (878-841 до н.е), був жорстокий і скупий тиран. Благородний придворний на ім'я Чжао попередив Імператора: "Люди не можуть більше терпіти Ваше правління. Вони піднімуть бунт".

Імператор Лі не послухав поради, не побоявся повстання. Навпаки, він розгнівався. Імператор Лі найняв за величезні гроші кількох чарівників з національності Вей, щоб придушити громадське обурення. Ці чарівники використовували темні чари для контролю наближених і повідомляли Лі про всіх, хто був невдоволений Імператором.

Імператор Лі призначив злого придворного, щоб позбавитися від інакодумців, які після арешту були негайно страчені. Під тиранією Імператора Лі більшість людей боялася навіть публічно розмовляти. Перехожі тільки кивали один одному або обмінювалися поглядами, щоб виразити свою незадоволеність.

Імператор злісно радів ефективному пригнобленню людей: "Я зробив так, що всі, хто критикує мене, зникають. Тепер ніхто не сміє виступати проти мого правління". Чжао відповів сумно: "Ви використали неправильний метод – придушити громадську думку. Якщо народ позбавити можливості висловлювати думку, то наслідки цього можуть бути гіршими, ніж перекрити греблею Жовту річку.

Одного разу дамба трісне, хвилі вирвуться з величезною потужністю і принесуть лихо країні. Ви не зможете навіть знайти місця для поховання. Успішне управління річкою вимагає повного огляду води і відповідних заходів для напряму потоку й видалення мулу. Успішний Імператор повинен отримати довіру людей і відповідати суспільним потребам. Люди повинні мати право голосу, щоб висловлювати, що їх турбує, це аналогічно до того, що потоки води повинні текти. Суверени повинні уважно прислухатися до конструктивних пропозицій від підлеглих".

Імператор Лі не послухав поради і пригноблював далі інакодумство. Ніхто не смів говорити про Імператора. Нарешті, люди Дінастії Західною Чжоу повстали проти Імператора і вислали його з Китаю. Лі відправився у вигнання в пустелю. Звичайно, чарівники Вей були страчені. Ці чарівники служили інструментом Імператора Лі для придушення інакодумців, проте їхня доля тісно пов'язана із звірствами Імператора.

Традиційне китайське прислів'я говорить: "Коли заходиш на сцену, потрібно планувати як спуститися з неї". Сьогодні Комуністична партія Китаю (КПК) хоче управляти умами людей і продовжити свою аморальну владу. Щоб досягти цих цілей, КПК інвестувала величезні гроші й ресурси у створення ”Золотого Щита”, який є найбільшою поліцейською структурою Інтернету у світі.

”Золотий Щит” і його іноземні спільники, включаючи Cisco, Yahoo, Microsoft і Google, є сучасними чарівниками Вей. Історія циклічно повторюється, і спільники КПК, які отримують свою частку вигод тепер, також отримають свою частку відплати в майбутньому. Китай, який воскресне після розпаду КПК, звичайно, пам'ятатиме все, і він притягне до відповідальності через суд ці корпорації за підтримку злочинів.

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...