Понеділок, Чер 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Таємничі гроти Хуажена – найбільша штучна печера стародавнього Китаю

Вівторок, 1 серпня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Фото: uhuangshan.com
Таємничі гроти Хуажена, розташовані недалеко від міста Хуаньшань у провінції Аньхой, є найбільшими і найдивовижнішими останками стародавньої штучної печери Китаю.

Печера досить простора, а всередині неї перебуває безліч своєрідних споруд – в деяких місцях печери ряди стін утворюють складні проходи, що розгалужуються, а в інших місцях перегороджені гігантськими кам'яними колонами.

Варто відзначити, що в самій печері не знайдено ніяких фресок, написів або зображень Будди. Це спантеличує археологів і покриває ковдрою таємниці походження таємничих гротів Хуажена. Кілька років тому влада міста Хуаньшань вирішила запропонувати археологам, геологам, дослідникам і простим людям вивчати печери. За повідомленням гонконзької газети ”Takungpao”, тому, хто розкриє час побудови таємничого грота Хуажена і мету його будівництва, обіцяно велику винагороду.

У залі печери під номером 35 розміщений підземний палац, повністю побудований людиною, і сьогодні ця печера найстародавніша в Китаї. Глибина цього відсіку – 558 футів, а висота – 59 футів. Двадцять шість кам'яних колон, що підтримують стелю палацу, створюють подібність гліфа. Кімнати, ліжка, мости й павільйони, розташовані по всьому палацу, винахідливо вирізані з каменя. Крім того, в печері виявлено кілька стародавніх глибоких підземних резервуарів, які й сьогодні заповнені настільки чистою водою, що можна побачити їхнє дно.

Найнижчий рівень води в печері припадає на 7 футів нижче за рівень річки Хунцзян, яка протікає зовні печери. Три таємниці оточують таємничі гроти Хуажена. Перша – це підземний резервуар Бішью (Bishui), настільки глибокий, що його неможливо висушити навіть після трьох місяців відкачування води. Друга таємниця – це кам'яні колони заввишки більше 33 футів, зібрані на зразок гліфа для підтримки зведення печери. З розташування колон можна сказати, що стародавні будівельники розбиралися в теоретичній механіці та її прикладних аспектах.І, нарешті, третя таємниця – в гігантській печері немає луни, оскільки специфічне розташування стін виключає ефект звукового резонансу.

Точний час створення печери до цієї пори невідомий. Проте експерти, вивчивши знайдені в печері мінерали, вважають, що вона була створена принаймні 1700 років тому. Яким чином була створена ця печера? І з якою метою?

Куди поділося каміння з площі 100 тисяч квадратних метрів, викопане під час створення печери? Як це каміння витягувалося й транспортувалося з печери? У печері існують кілька розроблених природних копалин, чому будівельники печери залишили їх не здобутими? Більш того, в ній існують безліч кам'яних перегородок завтовшки 10 сантиметрів.

З якою метою їх залишили в центрі великого залу? Для чого вирізувалися квадратні й круглі отвори, заховані в кам'яних колонах? І чому немає ніяких історичних свідчень про цю гігантську печеру? Не зважаючи на те, що експерти висунули різні припущення, певної відповіді вони до цього часу так і не дійшли.

Таємничі гроти Хуашена, розташовані між 29°39'34" і 29°47'7" північної широти – єдина група печер, що лежить на відмітці 30° північної широти. На цій широті також лежать Бермудський трикутник, єгипетські піраміди та сфінкс, Атлантида, Ноєв ковчег, Мертве море, пустеля Сахара, Гімалаї, приливні хвилі річки Кьянтанг (Qiantang), «сніжна людина» Шеннонгіі та інші таємниці планети Земля.

Велика Епоха

Comments   

загрузка...