Середа, Чер 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Швидке розкриття пограбувань відомих в Китаї людей викликало у жителів Гуанчжоу підозри

Середа, 28 червня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

8-го травня в Гуанчжоу був пограбований відомий китайський академік Джун Наншань, в якого вкрали ноутбук. Поліція повернула комп'ютер через 10 днів, проте місцеві жителі дуже сумніваються в справжніх причинах такого швидкого розкриття злочину.

Газета «Південна» опублікувала повідомлення про те, що відомий учений Джун Наншань подякував місцевій поліції за те, що всього через 10 днів йому повернули ноутбук без щонайменших подряпин, у ньому навіть не втратилися файли.

Після цього, на декількох Інтернет-форумах з'явилися версії розкриття цієї справи про те, що міліція контролює місцеву мафію, і того ж вечора отримала назад комп'ютер. Але для того, щоб не було великих підозр, повернула його ученому через 10 днів, показуючи, як добре вони потрудилися.

Газета «Південна» опублікувала ще одну статтю, озаглавлену «Чому так швидко розкрили справу з крадіжкою комп'ютера Джун Наншаня?». У статті пояснюється, що губернатор провінції Гуандун особисто наказав терміново розкрити цю справу. Після чого всі поліцейські дуже постаралися і розкрили справу.

У статті ще повідомлялося про інше пограбування «відомої в Китаї людини», яке також дуже швидко розкрилося поліцією. Але ця стаття викликала найбільш сильні сумніви у місцевих жителів. На Інтернет-форумах мешканці міста писали, що раз у нас така вміла поліція, то чому ж інші справи так не розкриваються? І чому не були арештовані грабіжники? «Припустимо, що поліція не контролює мафію, але чому тоді поліція, яка служить народу, прагне розкрити справу тільки тоді, коли постраждалі відомі люди?», - написав один з них.

Велика Епоха

 

 

Comments   

загрузка...