• Протягом трьох років після смерті обличчя ченця виглядає, ніби він живий

  • П'ятниця, 9 червня 2006 року
 

У 2003 році чернець на ім'я Мяочжі (справжнє ім'я Цай Сунцан) помер у віці 116 років в Fragrant and Bright Buddhist Scripture Singing Hall, що знаходиться на вулиці Лунвень міста Чжанчжоу провінції Фуцзянь в Китаї. Хоча пройшло три роки, його тіло знаходиться в позі лотоса, і виглядає воно так, нібито він живий. Його тіло, на думку багатьох, є «єдиним тілом, що не розклалося», в провінції Фуцзянь.

Згідно Strait News Мяочжі народився у 1888 році в місті Фучжоу. У 1937 році він був прийнятий як новачок ченцем в храм Гуаньшиянь в місті Лунхайфугун провінції Фуцзянь. У віці 115 років він все ще здійснював паломництво, проходячи тисячі кілометрів і відвідуючи храми і монастирі, що знаходяться в таких святих місцях, як гори Цзюхуа. Під час одних відвідин в гори Цзюхуа, він був глибоко вражений тілом ченця Цимін, що не розклалося, і пережив значне просування в своєму духовному вдосконаленні.

Тієї ночі він сказав Учителю Дічень храму Тяньчі, що знаходиться в горах Цзюхуа: «Будь ласка, поклопочіться про моє тіло після того, як я увійду до циклу перероджень». Чернець Мяочжі помер із спокійною посмішкою на обличчі на 28 день першого місяця за місячним календарем у 2003 році. Його учні виконали побажання ченця забальзамувати тіло.

Вони також запросили Вчителя з гір Цзюхуа, щоб він допоміг зберегти тіло. Вчитель помістив тіло в положення лотоса (метод сидіння при медитації або спогляданні в буддизмі) в чані. Чан покрили вугіллям, соком сандалового дерева і вапном. Після цього чан закрили цеглою, щоб поховати його тіло.

Чан був відкритий на 28 день першого місяця за місячним календарему 2006 році. Тіло ченця добре збереглося і виглядало так, як ніби він був ще живий. Єдина зміна була в тому, що його волосся і нігті стали довшими.

Практика культивування ченця Мяочжі привела до появи учення «Медицина Вчителя». Щоб зберегти хороше здоров'я, чернець повинен слідувати принципам «три старанності», «три спокої», «три твердих наміри відмови від вигоди» і «три задоволеності». Принцип «три старанності» припускає незалежну думку, старанні руки і сильні ноги. Принцип «три спокої» означає практику спокійного серця, спокійного дихання і спокійної поведінки.

«Три тверді наміри відмови від вигоди» припускає те, що не треба гнатися за вигодами, грошима і розкішним життям. Принцип «три задоволеності» означає, що потрібно з радістю допомагати людям, щоб зрозуміти, що щастя приходить, коли розумієш іншого.

У Китаї з давніх часів до сьогоднішніх днів є багато відомих ченців, що покинули свої тіла після смерті. У храмі Наньхуа провінції Гуаньдун тіло Хуейнена, шостого вчителя буддизму Цзень, продовжує залишатися неначе живим, не розкладаючись вже більше 1000 років.

Воно все ще знаходиться там. Тіло ченця Уцзі Цзень, знаменитого Вчителя династії Тан, знаходиться в Японії і все ще перебуває у хорошому стані протягом майже 1000 років після його смерті.
Великая Эпоха

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...