• КПК наказує знищити секретні документи

  • Понеділок, 5 червня 2006 року
 

Чиновники КПК надзвичайно налякані викриттям їх злочинів з вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун.

Вони намагаються знищити докази і приховати сліди своїх лиходійств. 25 березня 2006 року офіс КПК провінції Хейлунцзян випустив директиву (номер [2006] 12), наказуючи всім місцевим відділам знищити секретні документи.

У ній говориться: "Відповідно до вимог, встановлених в "Попередніх інструкціях на відправлення і розповсюдження центральних урядових документів" (номер [2004] 37, випущених центральним урядовим офісом КПК), а також в "Додатковому регулюванні на відправлення центральних урядових документів" (номер [2005] 37, випущеному центральним урядовим бюро), щоб гарантувати ефективне розповсюдження і безпеку документів центрального уряду і провінційних урядів, а також перешкоджати розкриттю секретних документів, наступні секретні документи повинні бути знищені:

1) секретні документи, випущені центральним урядом для провінційних озброєних сил на рівнях провінції і міського управління;

2) секретні документи, випущені провінційним урядом". "Жоден відділ не повинен тримати секретні документи, випущені центральними і провінційними урядами”. "Секретні документи, видані центральним урядом, повинні бути повернені в центральний урядовий офіс КПК для знищення. Секретні документи, видані провінційним урядом, повинні бути повернені в провінційний урядовий офіс КПК для знищення. Всі інші секретні документи повинні бути оброблені і знищені місцевими офісами КПК на рівні провінції, області або міста".

"В процесі знищення цих документів, кожен повинен упевнитися, що немає ніякого способу повернути оригінали документа. Документи на папері повинні бути спалені або розрізані і перетворені на целюлозу. Пристрої для розрізання паперу повинні відповідати вимогам для знищення секретних документів. Розрізані документи будуть послані в певні місця для знищення. Двоє або більше чоловік обов‘язково повинні бути присутніми, і ніхто не повинен йти перш, ніж документи будуть повністю знищені".

Чому КПК знищує секретні документи? Мабуть, ці документи несуть важливу інформацію, яку КПК не хоче розголошувати. Протягом останніх семи років переслідування Фалуньгун, всі розпорядження були випущені через секретні канали, і переслідування було продовжене негласно. Тепер все більше свідків виступили вперед, щоб забезпечити гласність, і все більше людей зрозуміли природу КПК і засуджують її звірства. Все це викликає у КПК побоювання. Чим більше КПК боїться бути викритою, тим більше ми повинні поспішати, щоб її викрити. Ми викриємо всі злочини, скоєні КПК і всіма, хто брав участь у цьому переслідуванні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...