Четвер, Кві 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Відомий канадський адвокат приєднується до Коаліції з розслідування переслідувань Фалуньгун у Китаї

Понеділок, 5 червня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Канадський адвокат Клайв Анслі. Фото: Велика Епоха
Відомий канадський адвокат Клайв Анслі недавно висловив бажання приєднатися до Коаліції з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (КРПФ).

Пан Анслі приєднався до КРПФ через тиждень після приєднання пана Девіда Кілгура, колишнього глави Азіатсько-тихоокеанського відділення Міністерства Закордонних справ Канади і адвоката пана Девіда Матаса, який заявив про намір зібрати в Канаді незалежну групу з розслідування злочинів з пересадки органів, витягнутих у живих послідовників Фалуньгун.

Пан Анслі є відомим фахівцем з Китаю, що вивчав відносини між Канадою і Китаєм впродовж 40 років. Він працював і викладав в Китаї як фахівець з юриспруденції впродовж 14-ти років. У 1985 році відкрив першу іноземну адвокатську фірму в Китаї.

Крім роботи консультантом з іноземного бізнесу в Китаї він ще брав участь у 300 судових процесах і викладав Міжнародне економічне право в Шанхайському університеті Фудань та університеті Тунцзі.

Пан Анслі розповідав в своїй заяві під назвою "Суд Китаю - це не справжній суд" про те, що КПК управляє всіма судовими процесами в Китаї, і що ще жоден суд не наважився відмовити КПК у виконанні її наказів. Це цілком звичайна ситуація, коли "ті, хто прослуховують справу, не ухвалюють рішення, а ті, хто ухвалюють рішення, не прослуховують справу".

У інтерв'ю 2004 року пан Анслі сказав, що «Міжнародна Амністія» провела розслідування і виявила, що існує залежність між запитами у великій кількості на такі органи як печінку, нирки та інші, і числом страт за останні роки. Тепер ми знаємо, що лікарні і суди в Китаї формують цілу систему або комітет. Незадовго до страти ув'язненого лікарням посилають повідомлення. Іноді страти проводяться прямо в моргах лікарень.

Пан Анслі розповів про адвоката, яка шукала роботу в його фірмі. Вона сказала, що в її практиці було 20 справ із смертними вироками. Вона була співробітником в місцевому суді і розповіла про те, як поліція ходила до суду для того, щоб дізнатися, чи погодиться суддя засудити ув'язненого до страти. Якщо суддя погоджувався, вони відразу дзвонили цій жінці, яка влаштовувалася на роботу до пана Анслі, і просили її знайти яку-небудь кримінальну справу, якою можна було скористатися для винесення ув'язненому смертного вироку.

Розповіла, як вони супроводжували ув'язненого від в'язниці до місця страти, і про те, як машина швидкої допомоги, яка чекала на вулиці не глушила двигун для того, щоб в будь-яку секунду помчати з органами для трансплантації. Пан Анслі був дуже радий тому, що пан Девід Кілгур і пан Девід Матас проведуть незалежне розслідування, підтверджуюче прихильне відношення і підтримку з боку уряду Канади. Він сказав, що хотів би приєднатися до КРПФ тому, що його знання режиму КПК може допомогти розслідуванню і припинити ці лиходійства.

 

 

 

Comments   

загрузка...