• Понад 200 практикуючих Фалуньгун загинули в результаті переслідування у 2006 році

  • Четвер, 25 січня 2007 року
 
Китай - Згідно з неповною статистикою сайту Minghui.net за 2006 рік, 216 практикуючих Фалуньгун в материковому Китаї померли через переслідування, серед них 99 жінок, що складає 46 відсотків від кількості загиблих. Список убитих був підтверджений через неурядові джерела.
216 підтверджених смертей від переслідування китайською компартією здійснено в 2006 році у всіх 26 провінціях, містах і автономних районах по всьому Китаю. З них: 35 сталися в провінції Хейлунцзян, 31 - в провінції Цзілінь і 25 - в провінції Ляонін (всі три знаходяться на Північному Сході Китаю); 20 - в провінції Хебей і 18 - в провінції Шаньдун (дві провінції в центральній зоні морського узбережжя Китаю); 12 - в провінції Сичуань, 10 - в провінції Хубей, 9 - в місті Чунцин, 8 - в провінції Хуньань; по 6 - в провінціях Ганьсу і Хеньань; по 5 - в Пекіні, провінціях Шаньсі і Цзянсу; по 3 - у Внутрішній Монголії (автономний район) і провінції Цзянси; по 2 - в провінції Гуандун, в місті Тяньцзінь, в провінції Гуйчжоу, Сіньцзян-Уйгурському автономному районі і провінції Шааньсі; по 1 - в Шанхаї, в провінції Чжецзян, в провінції Гуансі, в провінціях Аньхуей і Фуцзянь.

Протягом семи з половиною років, починаючи з 20 липня 1999 року і по 31 грудня 2006 року, були підтверджені в цілому 3 011 смертельних випадків з практикуючими Фалуньгун, які загинули від переслідування. Серед них 1631 жінка, що складає 54 відсотки. Вісім із загального списку вбитих були у віці між 10 і 19 роками. Сто п'ятнадцять - у віці між 20 і 29 роками. Щомісячна середня кількість убитих складала 33 людини.

Через дуже ефективну інформаційну блокаду в материковому Китаї вважають, що ці підтверджені випадки складають тільки частину від загальної кількості загиблих в результаті переслідування.

За сім років переслідування, кількість практикуючих Фалуньгун і сімей, які постраждали через переслідування, за наявними повідомленнями, складає десятки тисяч, а місцезнаходження багатьох все ще невідоме.

Починаючи з березня 2006 року, після того, як міжнародному співтовариству були представлені факти великомасштабного видаляння органів у живих послідовників Фалуньгун, китайський комуністичний режим неодноразово заперечував ці твердження, і відхиляв запити міжнародного співтовариства для в'їзду до Китаю і проведення незалежних розслідувань.

Після того, як повідомлення про видаляння органів вперше опублікували, китайський режим почав нову серію викрадань практикуючих Фалуньгун у Китаї.
Практикуючі Фалуньгун, викрадені в 2006 році, були вбиті незабаром після того, як їх було затримано.

Версія англійською: The Epoch Times (Велика Епоха) 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...