• Під час будівництва в Пекіні олімпійського стадіону «Пташине гніздо» вже загинуло 10 робочих

  • Вівторок, 22 січня 2008 року
 

Англомовне ЗМІ повідомило, що влада КПК навмисно приховує інформацію про нещасні випадки, що сталися під час будівництва основного олімпійського стадіону «Пташине гніздо». На цьому будівництві вже загинуло щонайменше 10 робочих.

 

Як повідомила англійська газета «Sunday Times», протягом шести місяців кореспондент цього видання провів ряд інтерв'ю і розповів, що є очевидці, які не хотіли, щоб називалися їхні імена, які бачили, як на будівництві олімпійського стадіону «Пташине гніздо» з великої висоти впав робочий і розбився на смерть, до нього відразу ж підбігли міліціонери і прибрали труп, а робочих, які бачили це, суворо попередили, щоб вони нікому про це не розповідали.

 

Китайська влада повністю заперечує, що на будівництві відбувалися нещасні випадки. Щоб родичі загиблих робочих нікому не розповідали про це, їм заплатили дуже великі гроші - по 200 тис юанів (28,5 тыс $). Заробіток простих робочих на будівництві складає 45 юанів (6,4$) в день.

 

Провівши розслідування, кореспондент газети «Sunday Times» знайшов багато свідків, які повідомили, що з самого початку будівництва «Пташиного гнізда» в 2003 р, і по сьогоднішній день на будівництві стадіону загинуло щонайменше 10 робочих. Це не рахуючи інших стадіонів, що будуються зараз в Китаї.

 

Є думка, що причина цих нещасних випадків - це складна конструкція стадіону - робочі довго зварюють стики на великій висоті. Проте представник англійської компанії Arup, яка відповідальна за проектування стадіону, заявив: «Ці нещасні випадки не мають до конструкції стадіону ніякого відношення». Дуже багато робочих не є добре кваліфікованими, у них практично немає досвіду роботи і необхідних навиків будівництва великих споруд.

Чжоу Чен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...