• Пекін контролює закордонні ЗМІ, студентів і китайські групи

  • П'ятниця, 13 липня 2007 року
 

Нещодавно я прочитав багато новин про контроль над зарубіжними китайськими групами з боку Пекіна. Ці групи, спонсором яких є комуністична партія Китаю (КПК), насправді, є організаціями, що поширюють владу КПК.

 

Мій батько тривалий час очолював відділ освіти в посольстві Китаю у Франції. У мене була можливість спостерігати, як компартія намагається максимально широко використовувати спецагентів і схиляє китайців бути її шпигунами в зарубіжних країнах.

 

Контроль КПК над китайцями в інших країнах проводиться під гаслами патріотизму, культурного обміну, міжнародних відносин і освіти в прагненні перетворити їх на своїх шпигунів. Я не згоден ні з одним із цих доказів і хочу викрити їх, дозволити ще більшій кількості людей дізнатися про секрети КПК, які дотепер були за сімома печатками.

 

Контроль зарубіжних ЗМІ

 

Стратегія ідеологічної обробки КПК китайців-емігрантів триває вже впродовж довгого часу. Одного разу я обідав з декількома своїми друзями, один із них був засновником великої газети на китайській мові в Європі, NOUVELLES D'EUROPE. За його словами, в 60-х чи 70-х він і його друзі хотіли почати випуск газети, яку б читали в китайському співтоваристві, проте, китайське посольство відмовило їм у допомозі.

 

Коли газета отримала популярність, їх запросили до Пекіна. Ляо Ченчжі, колишній віце-голова КПК і колишній член Постійного комітету народних представників, особисто зустрівся з ним. Ляо побажав надати газеті спонсорську допомогу і сказав, що зміст газети для нього не має значення, навіть якщо це буде порнографія, доти, доки газета дотримується курсу КПК.

 

Я був шокований, оскільки Ляо походив із сім'ї педагогів. КПК навмисно створила йому образ інтелігентної і відкритої людини. Я не міг повірити у те, що він може так низько вчиняти, з метою "промивки мізків" китайським емігрантам.

 

Сьогодні NOUVELLES D'EUROPE - зраджений рупор КПК. Газета одержує фінансову мзду від КПК і навіть прийняла на роботу декілька її журналістів. Я чув, що за останні два роки департамент суспільної безпеки Франції значно збільшив свої зусилля з протидії шпигунству КПК. Вони стежать за шпигунами і знімають їх на приховані камери, а також блокують їхні телефонні дзвінки. Крім того, вони навіть заохочують китайців повідомляти французьку владу про підозрілих суб'єктів.

 

На своєму досвіді мені відомо, як французька влада ретельно допитує китайських студентів, які поводяться із заявами на отримання громадянства або надання їм права на проживання у Франції. Студенти отримують відмову, якщо виявляється, що вони є шпигунами. Мені шкода цих китайських студентів, оскільки вони стоять перед вибором - працювати на КПК або втратити своє майбутнє.

 

Кілька років тому мій друг сказав, що навідувався в NOUVELLES D'EUROPE, щоб поговорити на цю тему. Поки він чекав менеджера, співробітник газети підійшов до нього і прошепотів: "Навіть не намагайтеся переконати їх (керівників). Це марно - вони всі спецагенти КПК". В даний час достовірно відомо, що особливо пильну увагу компартія Китаю звертає на фільтрацію інформації в ЗМІ у всіх країнах. Журналісти, відправлені КПК до Франції, переважно, є спецагентами. Мій друг бачив на власні очі фотографію журналіста, який проживає у Франції, в китайській військовій формі.

 

Закордонні студентські організації

 

Закордонні китайські студенти і приїжджі вчені - це група, в яку КПК завжди впроваджується. Це виконується Відділом з освіти при китайському посольстві. Урядовці, які працюють у Відділі з освіти приходять із системи освіти КПК, зокрема університету і Китайської наукової академії. Ці люди мають великий досвід з контролю студентів і вчених. Студенти і приїжджі вчені називають цих урядовців "викладачами".    

 

Студенти і вчені автоматично потрапляють на позиції підпорядкування. Якщо вони хочуть мати гарну роботу після закінчення навчального закладу і повернення до Китаю, їм необхідні хороші рекомендації з Відділу з освіти.

 

В результаті, саме ці студенти прагнуть створити різні студентські асоціації, професійні групи і організовують діяльність. Всі китайські студенти і вчені хочуть отримати рекомендацію і підтримку Відділу з освіти. Особиста перевага і політична влада у цих державних службовців вирішують, кого їм підтримувати.   

 

Заохочення студентської відданості

 

Відповідно до системи КПК, всі члени Відділу з освіти посольства або Головного консульства, від радника до секретаря, оцінюють кожного студента на відданість КПК і потім класифікують їх на "добрих" або "поганих". Так звані "погані" студенти не допускаються до призначення на пост урядовця або на посаду відповідальної особи студентської організації. 

 

Мета в тому, щоб "добрі" дуже активно залучалися і цілком співробітничали в будь-яких значущих для КПК питаннях. Ніякої опозиції компартії. Від них вимагають заявляти позицію з того питання і висловлювати ту ж думку, що і в КПК.

 

Питання зачіпає всі аспекти, зокрема: демократію, права людини, світову торгівлю, Тайвань, Фалуньгун, Тибет, Олімпійські ігри 2008 та інші. Цим КПК переслідує мету переконатися, що голова студентської організації примушував решту студентів організації сприяти компартії, які при цьому стають інструментом пропаганди  КПК за кордоном.     

 

Від усіх глав студентських організацій вимагається "розмовляти" з китайським посольством, щоб переконатися в згоді та відданості лідерів студентів до партії. Нагородою для донощиків КПК є фінансова підтримка студентської організації. Будь-яка студентська організація, яка хоче одержати підтримку або фінансування від Відділу з освіти, поза сумнівом виконуватиме те, що скаже КПК.  

 

Чи є відмінності між подібною студентською організацією і секретною розвідкою КПК? Вони тільки ховаються під своїм студентським статусом, а студенти стають  справжніми жертвами.

 

Метою КПК є закордонні китайські лідери

 

КПК також впровадилася і взяла під контроль місцевих закордонних китайських лідерів. Одного мого знайомого запросили на святкування "Національного Дня" на площу Тяньаньмень. Відразу після церемонії Центральна телевізійна станція КПК в інтерв'ю попросила його обмовляти Фалуньгун. Досвідчений друг тактовно відмовився.       

КПК витрачає мільйони на кампанію переслідування руху Фалуньгун.  Китайська компартія зв'язалася з багатьма із моїх друзів і запропонувала хабар, щоб ті обмовили Фалуньгун за межею. Мій друг, християнин, викрив, що секретний агент КПК запросив його до Китаю обговорити, як збирати інформацію у Франції про Фалуньгун. Він відмовився від запрошення з посиланням на дуже велику зайнятість у бізнесі. Агент заявляв, що КПК сплатить йому будь-які фінансові витрати. Він не поїхав.   

Лі Луюнь. Спеціально для Великої Епохи
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...