• Щороку тринадцять мільйонів жінок роблять аборти в Китаї

  • Середа, 4 липня 2007 року
 

Китай - Згідно з повідомленнями Мінпао, 13 мільйонів жінок материкового Китаю роблять аборти щороку. Одна жінка зробила 15 абортів, через що в неї різко погіршилося здоров'я.

Щоденна молодіжна пекінська газета (Beijing Youth Daily) повідомляє, що середня кількість абортів серед жінок у віці від 13 до 48 років, становить 29,3%. Більшість цих жінок за віком від 20 до 29 років. Це повідомлення також стверджує, що в містах проводять більше абортів, ніж у сільській місцевості.

Дослідження показало, що чимало жінок роблять аборти в Китаї багаторазово, велика кількість з них робить аборти з високим ризиком. Опитування у пекінських госпіталях, показали, що кількість абортів, проведених з великим ризиком, склала 41,54%. З них 35,97% - повторні аборти, зроблені протягом півроку з часу попереднього. Понад 17% опитаних жінок зробили більше трьох абортів.

Аборти, особливо повторні, можуть мати негативний вплив на фізичне і психічне здоров'я жінок, включаючи наступне безпліддя. Дослідження показало, що 84% жінок переживають депресію після аборту; незаміжні жінки страждають більше, ніж заміжні. На додаток до вищезгаданого, 10,12% абортів є причиною інфекцій, кровотеч і нерегулярних менструацій.

Інші більш небезпечні наслідки включають перфорацію матки, ушкодження внутрішніх органів, повторні викидні та позаматкова вагітність. Більше одного відсотка жінок після аборту стають безплідними.

Експерти думають, що основними факторами, що приводять до абортів, є недостатнє використання протизаплідних засобів, недолік регулювання народжуваності та індивідуальних медичних умов.

Більшість жінок вибирають аборт через перші дві з вищенаведених причин. Серед незаміжніх жінок 78,6% абортів робляться через відсутність протизаплідних засобів. Експерти також відзначають, що ризик вагітності після аборту дуже високий.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...