• Діти знемагають від рабської праці на цегельних фабриках у Шансі

  • Середа, 20 червня 2007 року
 

Нещодавно в Інтернеті була поширена інформація про те, що мінімум 1000 дітей утримуються в ув'язненні на цегельних фабриках провінції Шаньсі. Вони щодня змушені займатися непосильною працею. Наймолодшому в'язню 8 років. Хазяї підприємств часто б'ють дітей, деяких із них закопують живцем, якщо вони стають нездатними працювати.

У газеті «Сінь Куей Бао» міста Гуанчжоу повідомляється, що 5 червня на форумі сайту Дахе з'явилася інформація про те, що 400 родин, діти яких продані в рабство цегельним фабрикам провінції Шаньсі, благають про допомогу.

За повідомленням газети, більшість цих дітей були викрадені на залізничних вокзалах міста Чженчжоу, автовокзалах, на дорогах і в інших місцях. Згодом їх продали в рабство цегельним фабрикам за ціною 500 юанів за людину. Ці фабрики розташовані, головним чином, у містах Ліньфень і Юнцзі провінції Шаньсі. Батьки докладають максимум зусиль у пошуках викрадених дітей, деяких із них не бачили вже близько 7 років.

При відвідуванні журналістами цегельних фабрик у повіті Ваньжун провінції Шаньсі з'ясувалося, що наймолодшому працівникові фабрики 8 років, найстаршому - 13 років.

Ці діти щодня працюють більше 14 годин, при цьому їх погано годують. Якщо через утому хтось став гірше працювати, охоронці його б'ють. Після цього ганчіркою зав'язують нанесені рани й примушують працювати далі. Тим хто намагається втекти, охоронці ламають ноги. Спини деяких дітей сильно обпечені гарячими цеглинами.Дітей часто б'ють кулаками й ногами, деякі діти отримали важкі травми, але ніхто їх не лікує. Якщо вони самі не можуть видужати й почувають себе гірше, їх просто закопують живцем.

Багато дітей важко хворі шкірними захворюваннями через те, що вони довго не миються. Заради того, щоб поїсти, 8-річні діти щодня виконують важку роботу, яку навіть дорослим іноді виконати не під силу! Діти перебувають під охороною цілодобово.

На сьогоднішній день удалося визволити тільки 40 таких дітей, усі вони родом із провінції Хенань. А діти із провінцій Хубей, Сичуань і інших дотепер перебувають у рабстві. Більшість таких цегельних фабрик розташовані в глухих місцях, а інформація серед їхніх господарів швидко передається, тому рятувати дітей дуже важко.

За повідомленнями ЗМІ, у провінції Шаньсі не вистачає робочої сили, багато хто наймає людей незаконно, купують працівників у тих, хто торгує людьми, і перетворюють їх у рабів.

Тележурналіст із провінції Хенань, під час інтерв'ю помітив, що при визволені дітей поліція дозволяє рятувати тільки місцевих дітей, і то, якщо батьки забирають їх особисто. Найбільша перешкода в порятунку - це бездіяльність місцевих силових структур, а часом порушення ними законів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...