Неділя, Чер 20, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Незважаючи на тиск із боку КПК, Національний Прес-клуб запрошує доктора Ван Веньї

Четвер, 25 травня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Ван Веньї виступає в Національному Прес-клубі. Фото: Велика Епоха

16 травня о 14.00 Національний Прес-клуб провів прес-конференцію для доктора Ван Веньї, яка розповіла про вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун заради отримання прибутку, і про систематичне переслідуванні Фалуньгун, яке протягом семи років здійснює КПК.

За дві години до прес-конференції представник Комуністичної партії Китаю (КПК) подзвонив спонсорові цієї прес-конференції і попросив відмінити цей захід. Національний Прес-клуб це прохання відхилив.

Прес-конференцію відвідали репортери американських і декількох іноземних ЗМІ. Телекомпанія C-SPAN транслювала цю прес-конференцію у прямому ефірі, повторивши запис увечері. Два свідки, Енні і Пітер, також були присутніми на цьому заході.

Пітер Хікмен, віце-голова Комітету новин NPC сказав, що протест пані Ван Веньї привернув широку увагу громадськості. Багато людей захотіли дізнатися про це більше. Після обговорення Комітет новин NPC погодився, що ці новини були цінними, і вирішив провести цю прес-конференцію.

За дві години до прес-конференції панові Хікмену подзвонив офіційний представник КПК, який зажадав, щоб NPC відмінила цю прес-конференцію. Хікмен відповів: «Ні, ми не відмінимо». Хікмен сказав, що КПК боїться, що ці новини будуть опубліковані.

Майкл Хоровітц, старий друг Гудзонского Інституту, мозкового центру Америки, відвідав цю прес-конференцію і сказав, що КПК зазвичай так і вчиняє. КПК завжди намагається заважати Фалуньгун і боїться, що люди побачать в особі доктора Ван Веньї сміливого вченого і матір, тому що коли ви бачите Ван Веньї особисто, ви розумієте, що те, що говорить КПК, є брехнею, і вам хочеться послухати послідовників Фалуньгун.

Хоровітц сказав, що факти цього переслідування торкнули серця американців. Це було дуже важливо. Їм потрібно знати не тільки про переслідування, але і про те, чому КПК переслідує Фалуньгун. Він висловив сподівання, що ми говоритимемо не тільки про злочини КПК, але і про сміливість і великі справи послідовників Фалуньгун. Вони жертвують не тільки заради своєї власної свободи, але також заради свободи всіх китайців.

 

 

Comments   

загрузка...