• Найзабрудненіше місто в світі

  • Вівторок, 27 червня 2006 року
 

Згідно Сі-Ен-Ен, недавно Світовий Банк вивчив 20 найбільш забруднених міст світу. Шістнадцять з них розташовані в Китаї, а місто Ліньфень в провінції Шаньсі було визначене як найзабрудненіше місто в світі.

Apple Daily повідомляє, що фабрики в Ліньфень безперервно проводять викиди вихлопного газу таі стічних вод. Все місто смердить і покрите смогом. Навколо фабрик пов'янули всі дерева.

Забруднена вода нагадує густу олію, а брудні річки стали причиною найбільшої кількості ракових захворювань серед населення, що проживає на цій території. Один з експертів з екології сказав: "Якщо ви маєте на кого-небудь зуб, то дайте тій людині постійно пожити в Ліньфень! Чому? У покарання!"

У китайських містах проблема забруднення повітря досить серйозна. У 2005 р. з 522 досліджених міст 39.7% були помірно або серйозно забруднені. Минулого року кількість екологічних суперечок і масштабних протестів зросла на 30% в порівнянні з попереднім роком. Було задокументовано понад 50 000 різних випадків забруднень, серед яких 50.6% складають забруднення води і майже 40% пов'язано із забрудненнями повітря.

За словами Пань Юе, віце-директора державного Управління з захисту навколишнього середовища Китаю, "проблеми екології стали головним чинником, що впливає на китайську державну безпеку і соціальну стабільність". Чжан Ліцзюнь, також будучи віце-директором Управління, вважає, що "в деяких областях корумповані чиновники захищають місцеву промисловість, що забруднює середовище, переслідуючи свої вигоди. Без чистих посадовців не буде ніякої чистої води".

Великая Эпоха

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...