Субота, Чер 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Чунціні натовп побив міліціонерів

П'ятниця, 23 червня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Фото: Велика Епоха

16 червня в місті Чунцін, провінції Сичуань, сталося зіткнення між органами громадського порядку і місцевими жителями. Більше 20 міліціонерів були сильно побиті тисячним натовпом місцевих жителів.

Інцидент почався з того, що одна китаянка з дитиною продавали овочі на вулиці. Міліціонер, що підійшов, звинуватив її в тому, що вона зайняла край дороги і збирався конфіскувати всі овочі.

Жінка стала заперечувати, і тоді він двічі сильно вдарив її по обличчю. Жінка злякалася і кинулася з дитиною в жіночий туалет, що знаходився неподалік. Але це їм не допомогло. Цей співробітник «правопорядку» увійшов до жіночого туалету, виштовхнув їх звідти і продовжив бити.

На той час прибіг її чоловік, і зав'язалася колотнеча. Місцеві жителі, які вже довго спостерігали за всім цим, більше не змогли залишатися байдужими. Декілька міліціонерів встигли втекти, а 20 співробітників були оточені розгніваним натовпом і сильно побиті.

За словами спостерігачів, суспільні суперечки між владою і народом вже досягли екстремального стану. Навіть незначні причини можуть викликати серйозні безлади.

 

The Epoch Times

 

 

 

Comments   

загрузка...