• Китайський комуністичний режим намагається перешкоджати Всесвітньому конкурсу китайського танцю, що проводиться НТДТБ

  • Середа, 16 травня 2007 року
 

26 квітня пропагандистська машина китайського комуністичного режиму опублікувала статтю, яка дискредитує телекомпанію «Нова Династія Тан» (НТДТБ) і її перший Всесвітній конкурс Китайського танцю ("Global Chinese Dance Competition"), проведення якого планується 20-27 травня 2007 р. в місті Нью-Йорку.

У статті цитувалося офіційне звернення до китайських танцюристів, метою якого є підірвати і перешкодити проведенню конкурсу. Журналіст «Великої Епохи» взяв інтерв'ю у Цзінь Чжун, головного редактора «Open Magazine» в Гонконзі, який висловив свою думку про те, що в послідовній методиці придушення Комуністичною партією Китаю (КПК) не було нічого нового.

Цзінь сказав, що успіх яскравого театрального китайського новорічного дійства НТДТБ добре відомий міжнародній громадськості. Як західна, так і східна публіка цього року була глибоко зворушена видатним виконанням. Культурні і художні заходи, проведені НТДТБ, такі, як яскраве театральне дійство і Всесвітній конкурс китайського танцю, є глибоким і знаменним відродженням справжньої китайської культури. Розповсюдження традиційної китайської культури НТДТБ дало нове відродження китайського мистецтва на світовій сцені.

Експорт комуністичним режимом комуністичної партійної культури протягом 60 років її існування прихований під маскою лицемірства, брехні, аморальності і жорстокості. Ця пропаганда показує, що може тільки зазнати невдачі поряд із справжньою китайською культурою НТДТБ. Тому режим почав даремну атаку на НТДТБ.

Цзінь прокоментував: «Поряд із стабільними і могутніми успіхами концертів НТДТБ, комуністичний режим, знаходячись у безвиході, може діяти тільки по-старому, намагаючись обдурити людей шляхом відвертої пропаганди. Використовувалася та ж тактика, що й режимом колишнього лідера Цзян Цземіня на початку переслідування Фалуньгун. В цьому випадку КПК намагається залякувати людей в художніх колах і погрожувати їм».

Під час проведення Китайського Нового року в 2007 році, Цзінь дивився китайське новорічне шоу (Chinese New Year Spectacular) в Радіо Сіті в Нью-Йорку. Він розповідає: «Дійство було яскравим і успішним. Я бачив, що воно дуже сподобалося як китайцям, так і європейцям. Вони були глибоко зворушені. У ньому був переданий дух істини, доброти і краси.

Дійство втілювало все хороше і праведне, підкреслюючи моральний характер традиційної китайської культури і показуючи, що «за добро відплатиться добром, а за зло послідує покарання».

Воно відновило традиційну китайську культуру, і чисті, піднесені й прекрасні елементи концерту принесли людям велику користь. Вони очистять душі глядачів і піднімуть людську моральність.

«Комуністична партія Китаю відповідальна за повне знищення всієї традиційної китайської культури протягом останніх 60 років. Здійснюючи таке зло, задіюючи величезні людські та інші ресурси для розповсюдження ідеології КПК про класову боротьбу і ненависть... широкомасштабне промивання мізків, вона отруїла багато молодих людей, щоб вимостити дорогу Китайській революції», - пояснив Цзінь.

«Під час страшної і безпрецедентної Культурної революції незліченна кількість сімей була зруйнована і безліч людей померли насильницькою смертю. Люди, від інтелектуалів до пересічних громадян, зазнали жорстоких переслідувань. У той час багато підлітків служили в Червоній Армії. Вони стали порочними вбивцями комуністичного режиму. Це тільки один типовий приклад того, як комуністична партійна культура отруїла китайців, а подібних прикладів незлічити. Сьогодні так звані художні виступи комуністичної партійної культури  наскрізь просочені її ідеологією ненависті, жорстокості, аморальності і вульгарної веселості», - продовжив Цзінь.

 

На закінчення Цзінь сказав, що він упевнений: всесвітній конкурс Китайського танцю пройде успішно і на міжнародній сцені з'явиться напрям китайського класичного танцю, який виявиться успішним.

«У ці дні нападки режиму є все більш і більш істеричними, але менш впливовими. Вони не в змозі досягти своєї мети - перешкодити НТДТБ. Це показує тільки неспроможність партійної культури КПК. Всі люди, які бачили дійство, і ті, хто подивляться Всесвітній конкурс китайського танцю, перед лицем фактів зможуть відрізнити добро від зла і праведне від неправедного», - сказав Цзінь.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...