• Через земельний конфлікт селяни почали брати в заручники чиновників

  • Понеділок, 18 грудня 2006 року
 
У листопаді цього року в Китаї відбулося щонайменше 4 випадки захоплення селянами в заручники місцевих чиновників під час актів протесту проти захоплення їхньої землі.

10 листопада велика кількість мешканців селища Дунчжоу міста Шанвей провінції Гуандун зажадали від влади звільнити їх представника Чень Чена. Після того, як влада ніяк не відреагувала на цю вимогу, селяни захопили 8 співробітників офісу місцевого управління. Після 9-ти денних переговорів 18-го числа влада направила озброєних міліціонерів із собаками, щоб повернути захоплених співробітників.    

8 листопада близько 300 чиновників КПК і китайських бізнесменів, що проживають за кордоном, приїхали в село Санчжоу міста Шунде провінції Гуаньдун для участі в церемонії відкриття великого зерносховища. Того ж дня о 16 годині близько 10 тисяч селян оточили їх і стали вимагати надати їм документи на землю, на якій було побудовано зерносховище.  У наданому ними договорі вказувалося, що земля ця була куплена у селян за 130 тисяч юанів, але при цьому селянам заплатили тільки 35 тисяч юанів.

Влада повідомила селянам, що територія, яку займатиме сховище, складатиме 300 му, а фактично вона займає 500 му. Того ж вечора влада провінції Гуаньдун направила туди понад тисячу бійців підрозділу із запобігання безладам, і на другий день вони розігнали селян за допомогою сльозогінного газу.

Такий інцидент стався також і в провінції Шаньдун в першій половині листопада. Через земельний конфлікт близько тисячі селян оточили офіс місцевого управління села Чжанчжуан району Хуайін міста Цзінаня. Влада провінції направила туди понад тисячу озброєних міліціонерів, виникло зіткнення в результаті якого більше 20-ти чоловік отримали поранення.                  

(продовження буде)

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...