Субота, Чер 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Біля 2000 чоловік оточують лікарню провінції Сичуань за відмову надати термінову допомогу

Четвер, 23 листопада 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Близько 2000 розлючених  чоловік частково зруйнували лікарню в м. Гуан'ань провінції Сичуань  за  відмову її працівників надати термінову медичну допомогу одному хлопчикові, який у результаті не вжитих заходів помер. Проте співробітники лікарні не визнають висунутого проти них звинувачення.

Згідно з повідомленням  китайського інформаційного центру «Демократичний рух і права людини», 7 листопада хвора трирічна дитина  з м. Гуан'ань провінції Сичуань була поміщена в 2-гу міську лікарню, а через деякий час померла. Повідомляється, що її смерть була викликана зволіканням лікарні з необхідним лікуванням дитини. Лікарня висунула вимогу батькам хлопчика, що поки ті не внесуть аванс за медичне лікування і ліки, медична допомога надана не буде. У результаті необхідне лікування було затримане, що і призвело до смерті дитини. Батьки хлопчика були у великому горі й обуренні.

Відповідно до повідомлення AP, сьогодні  багато поліцейських патрулюють у м. Гуан'ань і за допомогою гучномовця умовляють жителів міста вірити владі, а не чуткам.

Версія китайською  The Epoch Times

 

 

Comments   

загрузка...