• Бабуся захищає свій будинок з кухонним ножем у руках

  • Середа, 6 червня 2007 року
 

За повідомленням сайту «Небо», з 11 по 24 травня, робітники даремно намагаються зруйнувати будинок однієї 89-літньої бабусі, яка проживає по вулиці Дацзинсян у місті Ханчжоу. Щодня ця жінка охороняє свій будинок з великим кухонним ножем у руках.

23 травня, близько 13:00, велика група службовців з Комітету безпеки міста й міліція у цивільному знову прибули до будинку жінки. Інша група міліціонерів сховалася за рогом для підстрахування.

Міліція зажадала терміново звільнити будинок і переїхати в стару квартиру, розташовану за містом. В іншому випадку, вони погрожували заарештувати її сина й дочку, але 86-літня бабуся, зачинивши двері, нікого не впускала.

Почувши, що міліція збирається зламати двері й виселити її, старенька жінка витягла кухонний ніж і стала в дверях. Вона почала голосно лаяти міліцію й голосити, що міліція відкрито відбирає житло в їхніх законних хазяїв під будівництво торгового центру.

Через такий галас біля будинку зібралося чимало людей. Вони також почали лаяти міліцію. Побачивши, що людей стає все більше і настрій у них агресивний, міліція й робітники виїхали, пообіцявши незабаром повернутися.

Від хвилювання бабусі стало зле. Перехожі дали їй пігулки від серця, і її стан потроху нормалізувався. Опритомнівши, жінка сказала, що жити їй залишилося небагато, і вона буде відстоювати свій будинок навіть ціною власного життя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...