• Фото, зняте з ризиком для життя

  • Вівторок, 1 травня 2007 року
 

Фото, яке ви зараз бачите. було зняте в Китаї з ризиком для життя. За вікном в'язниці видно трьох ув'язнених послідовників Фалуньгун із спотвореними і опухлими від побоїв обличчями.

Китайськомовний сайт Мінхуей, що інформує про переслідування в Китаї послідовників Фалуньгун, першим опублікував це фото. Редакція сайту також висловила подяку авторові «за історичне свідчення червоного терору КПК у цей період». У повідомленні було сказано, що цих людей за гратами так жорстоко переслідували лише за те, що вони відмовилися залишити свою віру в Істину, Доброту і Терпіння (основні принципи Фалуньгун - прим. автора).

Чому вони опинилися у в'язниці?

У 2000 році троє вчителів школи китайського міста Шоугуан провінції Шаньдун: Ян Юйфен (чоловік), Ян Шифан (жінка) і Суй Цзінмей (жінка) зібралися їхати до Пекіна для апеляції в захист Фалуньгун, системи самовдосконалення, яка в даний час переслідується правлячою компартією Китаю (КПК). Опівночі вони були схоплені працівниками школи і доставлені в приміщення, що було заздалегідь спеціально для них підготовлене (див. фото). У ньому тимчасово були споруджені залізні двері і поставлені на вікнах грати.

За словами очевидців, в переслідуванні цих трьох вчителів брало участь майже все керівництво середньої експериментальної школи м. Шоугуан.

Наступного дня після затримання Чжан Чуньхе, який був тоді директором школи, його водій У Жуйсянь і начальник відділення безпеки Чжан Пейфен найняли чотирьох карних злочинців, недавно випущених із в'язниці, для побиття вчителів, послідовників Фалуньгун. У результаті злочинці побили працівників системи освіти так сильно, що останні кілька разів непритомніли. Замовники без сорому розплатилися з бандитами відібраною у цих трьох вчителів зарплатою.

Вдень, під час того, як вчителі були замкнуті, поряд на спортивному майданчику проходили уроки фізкультури. При цьому вчителям і учням забороняли дивитися на ув'язнених. Співчуваючі передавали замкненим послідовникам Фалуньгун воду та їжу, але охорона школи її забирала, що викликало обурення у багатьох учнів.

Таким чином, трьох вчителів незаконно протримали в ув'язненні близько 50 днів.

Впродовж цього часу їх жорстоко катували як фізично, так і морально. Керівництво школи знаходило різні приводи для затримання вчителів, і за цим особисто стежив колишній начальник управління освіти Чжан Веньнань. Тільки коли вчителів замучили до такого стану, що вони втратили здатність ходити, їх дуже неохоче відпустили додому.

У червні 2005 р. «комітет 610» м. Шоугуан («комітет 610» - спеціально створена колишнім лідером КПК, Цзянь Цземінем, структура для придушення Фалуньгун на всіх рівнях - прим. автора) знову заарештував вчителя Ян Юйфена. Директор школи Лі Чженпін активно співробітничав із місцевими властями і разом з директором іншої школи провів обшук у будинку вчителя Яна, конфіскувавши комп'ютер і книги. Яна і його дружину незаконно ув'язнили в центр затримання на цілий місяць. Потім Яна Юйфен на 2 роки відправили до трудового табору села Юйчунь, а його дружину Ян Шифан - у клас "промивання мізків" м. Вейфан.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...