П'ятниця, Чер 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Арештований сліпий китайський адвокат із прав людини

Понеділок, 10 липня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Чень Гуанчен, відомий сліпий адвокат із захисту прав людини, був арештований китайською владою.

Офіційний лист Комітету громадської безпеки повідомив сім'ю Ченя про його арешт. У листі, датованому 21 червня, мовилося, що Чень перебуває у в'язниці в центрі позбавлення волі округу Інань, провінції Шаньдунь

Як повідомляє Бі-Бі-Сі, в інтерв'ю Агентству Рейтерс дружина Ченя сказала: "Я дуже хвилююся. Я боюся навіть подумати про те, в якому середовищі він зараз перебуває. Влада примушує Ченя визнати провину. Тепер, коли вони вже заарештували його, вони, можливо, скоро ухвалять вирок".

Поліція звинуватила 34-х літнього Ченя в "навмисному пошкодженні громадського майна й організації зборів, які утрудняють дорожній рух" і тримає його під вартою з 10 червня.

Кілька китайських адвокатів з прав людини й активісти почали діяти. Спочатку вони планували розкрити правду про його арешт на прес-конференції 19 червня, але їхні плани під тиском китайського режиму були порушені. До того ж, адвокати Ченя – Лі Субінь і Лі Цзіньсун із Пекіна були блоковані двадцятьма так званими «сільськими жителями» як тільки з'явилися в його селищі.

Чень проживає в селищі Дуншигу округу Ліньї, провінції Шаньдун. Він сам вивчив законодавство й допомагав як інвалідам, так і звичайним людям захищати свої законні права та інтереси. Місцеві жителі шанобливо називають його "босий адвокат".

Раніше Чень розкрив зловісні справи, що приховуються під програмою регулювання народжуваності в районі Ліньї, провінції Шаньдун, і цим накликав на себе гнів комуністичного режиму. Він розкрив, що певні місцеві чиновники застосовують такі огидні методи, як, наприклад, арешт, побиття, незаконний арешт майна, примусова вазектомія, примусовий аборт, організовують навчальні курси фінансових поборів та інші жорстокі методи, щоб проводити політику регулювання народжуваності.

Місцеві чиновники у боргу не залишилися, і минулого року Чень 200 днів провів під домашнім арештом.

Великая Эпоха

 

Comments   

загрузка...