Середа, Чер 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Адвокат Чжен Еньчун викриває крадіжку лідерів КПК у Шанхаї

Понеділок, 3 липня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Адвокат Чжен Еньчун. Фото: Велика Епоха
ГОНКОНГ: Відомий адвокат із Шанхая Чжен Еньчун був звільнений 5 червня 2006 року після трирічного тюремного ув‘язнення.

Адвокат був ув‘язнений за те, що представляв у суді жителів Шанхаю, які були виселені зі своїх будинків, що призначалося знести для будівництва нових будинків.

Перед арештом Чжен заповнив судовий позов проти влади Шанхаю та Чжоу Чжен І, колишнього шанхайського «великого боса» і секретаря комітету партії.

Чжен Еньчун заявив в інтерв'ю «Великій Епосі», що «шанхайська зграя» [1], очолювана колишнім головою центральної військової комісії Цзян Цземінем, привласнює цінності.

Чжен заявив, що кількість залучених у це людей і гроші, що обертаються в цьому бізнесі, колосальні. Адвокат Чжен також критикував «шанхайську зграю» за розкладання Комуністичної партії Китаю (КПК) і за одноосібне правління країною.

Свідчення крадіжки

Чжен Еньчун заявив, що у нього є достатньо доказів, щоб викрити грабування, яке здійснює «шанхайська зграя». Він перерахував залучених до цього людей, включаючи Хуан Цзю – члена постійного відділення Центрального Комітету партії, заступника міністра Державної Ради, колишнього секретаря міського комітету партії Шанхаю і колишнього мера Шанхаю; дружину Хуан Цзю – Юй Хуйвень, Чень Лянюя – члена центрального комітету партії і секретаря міського комітету партії Шанхаю; Хаань Чжена – нинішнього мера Шанхаю і заступника секретаря міського комітету партії Шанхаю.

Адвокат Чжен також сказав, що Чжоу Чжень І – секретар комітету партії, одного разу «пожертвував» 20 млн. юанів до шанхайського добродійного фонду Юй Хуейвеня. Окрім цього, люди, що мають ще більше грошей, ніж Чжоу Чжень І, також залучені до грабунку.

Голодовка на знак протесту проти незаконного ув‘язнення

Комуністичний режим веде строге спостереження за Чжен Еньчунем, після його звільнення. В цей час телефон й Інтернет у його будинку і в будинках його родичів відключені. Не зважаючи на строге спостереження, після свого звільнення Чжен Еньчун дав інтерв'ю ВВС, радіо “Вільна Азія”, “Великій Епосі”, незалежному телеканалу “Нова Династія Тан” та іншим ЗМІ. Після того як Чжен Еньчун викрив скандали про шанхайський уряд, він та його дружина Цзян Мейлі 8 червня 2006 року були викликані офіційними особами в місцевий районний офіс. Офіційні особи вимагали, щоб вони не давали ніяких інтерв'ю. Два дні опісля поліція забрала Чжен Еньчуня.

Чжен Еньчун був доставлений в поліцейське відділення Гоцин, району Чжабей у Шанхаї, де більше десяти міліціонерів ставили йому запитання. Міліціонери сказали йому: «У перший і другий день після твого звільнення з в'язниці твоя поведінка була хорошою, тому що ти сказав ЗМІ, що у тебе немає коментарів. Проте на третій день ти переступив межу дозволеного й дав інтерв'ю міжнародним ЗМІ. Ти вийшов з-під контролю і викрив лідерів КПК».

Зі слів сім'ї адвоката, офіцери відділення міліції району Чжабей загрожували, що вони ув‘язнять Чжена на термін від п'яти до десяти днів і оштрафують на суму від 300 до 500 юанів. Адвокат Чжен оголосив голодовку, протестуючи проти такого ставлення.

Міліція Шанхаю отримала багато дзвінків від закордонних ЗМІ, які прохали та вимагали пояснень. Щоб уникнути публікацій з негативним відтінком, вони звільнили Чжена того ж вечора.

Міліціонери не пускають відвідувачів

Невдовзі після того, як Чжен Еньчун був звільнений з в'язниці, більше ста чоловік спробували побачити його, але були блоковані спеціальними агентами КПК. Недавно 50 або 60 міліціонерів оточили його будинок і встановили камери відеоспостереження.

Окрім цього, шість або сім патрульних машин чергують біля його будинку день і ніч, а два мотоциклісти постійно об'їжджають район. Навіть біля входу в ліфт і біля його дверей постійно чергують три агенти, не даючи будь-кому відвідувати його.

*****

1 Неформальна назва групи чиновників КПК у міській адміністрації Шанхаю, керованою Цзян Цземінем.

The Epoch Times

 

Comments   

загрузка...