• 1,2 долара за день отримують працівники метро в Китаї

  • Вівторок, 27 червня 2006 року
 

Більше 200 робітників на будівництві лінії метрополітену в Пекіні отримують зарплату лише 10 юанів в день, в той же час вони не отримують зарплату вже більше року. За повідомленням «Новин Джунгуан», ці робітники отримують тільки 10 юанів за день, по курсу валют це приблизно1,2 долара. Як пояснила організація, що відповідає за будівництво метрополітену, причина відсутності зарплати в тому, що власті Пекіна не перерахували їм належного бюджету, тому вони не можуть заплатити робітникам.

Як повідомляється, цих робітників запросили з села провінції Шаньдун. Вони почали працювати в червні минулого року, щоб побудувати лінію метро, яка проходитиме через «Олімпійське село». Зараз ці робітники шукають спосіб, у тому числі і через суд, щоб захистити свої інтереси.

Влада Китаю заявила, що вони вже вклали 40 млрд. дол. США, щоб провести базове будівництво для Олімпіади, зокрема, нової лінії метро і аеропорту. За словами експертів, так зване «економічне диво Китаю» побудоване на рабській праці китайського народу.

Великая Эпоха

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...