• Свідок вбивства Нємцова відмовилась від програми захисту свідків

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 2 березня 2015 року
Ганна Дурицька, яка супроводжувала Бориса Нємцова у вечір, коли невідомі застрелили його чотирма пострілами у спину, відмовилась від програми захисту свідків.

Про це пише Meduza.io з посиланням на Вадима Прохорова, адвоката Дурицької. За його словами, з його клієнткою були проведені слідчі дії, і після їхнього завершення вона планує повернутись до України.

«Вона добровільно бере участь у всіх слідчих діях», — говорить Прохоров. За його словами, слідчі дії, у яких його клієнтці необхідно брати участь, підходять до кінця. Дівчині потрібно буде ще представити для огляду мобільні телефони.

Однак, згідно із заявою адвоката, Дурицьку не випускають із московської квартири, вона перебуває під охороною, а процесуально це ніяк не оформлено. Якщо так буде тривати і надалі, захисник заявляє, що звернеться до Генеральної прокуратури, до Уповноваженого із прав людини та до суду.

Нагадаємо, Борис Нємцов був застрелений в центрі Москви, на Москворецькому мосту, пізно ввечері 27 лютого. 1 березня у марші пам’яті опозиційного політика взяли участь, за оцінками ЗМІ, більше 50 тисяч чоловік.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...