• Які автомобілі у США назвали найнадійнішими?

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 16 березня 2015 року
Американські фахівці з компанії JD Power and Associates склали рейтинг найнадійніших автомобілів у США. Подібне дослідження агентство проводить вже у 26-те, повідомляє Autosite.

Складаючи список, експерти провели опитування серед власників авто 2012 року випуску. Водіїв просили вказати основні проблеми, які виникали з їхніми автомобілями за останні 12 місяців. Рівень надійності визначався кількістю несправностей на 100 авто конкретної марки.

Переможцем у рейтингу надійності виявилися машини марки Lexus. Усього експертам повідомили про 89 несправностей на 100 машин цього бренду. Друге місце посів Buick (110 проблем на 100 авто). На третьому місці — Toyota із 111/100. Найбільше претензій виявилося до авто Fiat (273/100), Land Rover (258/100) та Jeep (197/100).

За даними J.D. Power and Associates, найчастіше американські водії скаржаться на несправну функцію підключення мобільного телефону за допомогою Bluetooth. Більшість власників авто повідомляють, що машина не може розпізнати їхній смартфон. Крім того, частина водіїв згадала неполадки у роботі двигуна та коробки передач. А низка опитаних водіїв поскаржилися на несправності аудіосистеми, кондиціонера, навігації та інформаційно-розважальної системи.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...